Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Naponta szedem le a sarkokból...

Móni és Norbi kérdése:

Naponta szedem le a sarkokból a pókokat de mint hiába 2 éves a lakásunk és nem tudom kiirtani a pókokat belőle. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Pókhálózz! A pókokat nem tudod semmivel kiirtani. Az idén az időjárás miatt különösen sok van belőlük. A fecskék nem tudták elpusztítani őket! Télen nem lesz ennyi pók a lakásban.
2010. szept. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
örülj, hogy száraz a lakás. nálunk is laknak páran, de nem bántom őket. ameddig ők nem bántanak engem :D
2010. szept. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy házi praktikát próbálj ki:


10-20% os ecettel spricceld be a sarkokat, de egyszerre csak egy szobába, majd szellőztesd ki, az a mennyiség elegendő lesz ami beszívta magát a tapétába, vagy a festékbe.


De csak óvatosan keveset nagyon apró szórófejű spriccelővel.


Szia!

2010. szept. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a gyermeket csipkedik és én is kaptam már egy pár csípést. Az ecetes dolgot kipróbálom ha sikerült akkor írok
2010. szept. 18. 19:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Várom a választ a történtekkel kapcsolatban, kíváncsi vagyok, hogy csak nekem sikerült-e amilyen kétbalkezes vagyok, vagy másnak is. :)


Szia!

2010. szept. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!