Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tele vagyunk egerekkel. A...

Tele vagyunk egerekkel. A macska nem fogja meg őket, mert bent nem hajlandó egerészni, a ragasztóba nem ragadnak bele a dögök, a csapós, szétlapítós egérfogókat, meg valahogy mindig kikerülik, és nem tudjuk kiírtani őket. Mit tudunk csinálni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 12:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Egerek tenyésztésével foglalkoztam anno 5 éve.

Egyszerű a megoldás. :) Vegyél mérget.Attól tuti kipusztul az összes.

2011. nov. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Virág6 ***** válasza:
29%
Megszeretném a válaszolótól kérdezni,hogy ilyenkor a ultrahangos riasztó nem jó?
2011. nov. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Még mindig az első vagyok, de egyébként meg súgom hogy olyan nincs hogy az egér ragasztóba nem ragadnak bele.Akkor elég keveset rakhattatok a karton papírra.ha normálisan be ragasztózzátok a karton papírt esetleg egy műanyag tálcát,és belemennek,akkor abból nem mászik ki soha.Másik dolog az,hogy ha már tudja az egér hogy az ragasztó,és abba bele ragad, akkor nyilván nem fog bele menni,akkor elmegy mellette vagy át ugorja.Értelmes kis állatok meg nyugtatlak.Ismerik a csapdákat azért nem bírjátok megfogni őket.De a ragasztó az a méreg után a második legjobb módszer.66 egeret fogtam meg vele.Rakj egy kb 20x25ös kartonra vagy műanyag tálcára úgy ragasztót,hogy egy kört írsz le vele.Ez a kör legyen kb 4-5cm vastagon,és a közepére tegyél kenyeret,de ne akkorát hogy be tudjon nyúlni érte.a másik lehetőség az hogy rakd az útjába a ragasztós kartont ahol szaladgálni szoktak.De ha ezekkel nem boldogulsz,akkor mérget kell venni. :)
2011. nov. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Még mindig az első vagyok.Kedves 2. válaszoló, az ultrahangos riasztó csak meg bolondítja őket,attól nem fognak elpusztulni,egy idő után viszont azt is megszokják.
2011. nov. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

A ragacsba nem fognak beleragadni ha rosszul van elkészítve és elhelyezve! egy erősebb kartonpapírra kell tenni teljes felületét be kell kenni és a fal mellé közvetlenül elhelyezni, ennyi a titka, nálunk 100%-os hatású.

Az egérfogóba csalinak tegyél pl. kék színű patkánypépet, azt milliószor jobban szeretik mint a szalonnát stb. és van vonzó hatása is, mi mindenre azt teszünk és szuper azóta.

Ez egy élve fogó (nem ismerem) Egérfogó drótkalitka Nortene

Ez meg egy tarkón ütős csapda: Egérfogó QUICK (2 db) állítólag szuper.

És még ez: Huzalketreces élvefogó egércsapda

Az élvefogók (nem mind) nagyon hatékony tud lenni, sok szerencsét!

[link]

[link]

[link]

[link]

STB..

2011. nov. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Még mindig az első vagyok.Fontos.Ha nem méreggel csinálod a dolgot akkor a kenyér mellé lehet rakni egy nagyon pici füstölt vagy lecsó kolbász darabkát,az meg csavarja az orrukat,meg kívánják,nem tudnak majd ellenállni és bele mennek a csapdába.
2011. nov. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Virág6 ***** válasza:
Értem!Akkor én sem veszek olyant.
2011. nov. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hát nem tudom... nálunk a mérget úgy zabálták, mint a cukrot, mégse történt semmi
2011. nov. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jó erős méreg lehetett,kedves előttem szóló.
2011. nov. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Boltból vettük :)
2011. nov. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!