Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy tudom kiszedni a pamut...

Hogy tudom kiszedni a pamut pulcsiból az állatszőrt?

Figyelt kérdés
Van egy jó kis pamut pulcsim és elkövetettem azt a hibát, hogy lovat pucoljam benne (lovas márka pulóvere😅) . Most vedlés van és csupa lószőr lett. Kimostam, de szőrös maradt, már szöszhengert is próbáltam (egy egész hengert elhasználtam) , de még mindig szőrös. Kimostam a hengerezés után is, de még mindig van benne. Hogy tudnám hatásosan kiszedni belőle, hogy ne menjen rá a fél életem? Egy részen próbáltam kefélni, de attól még bolyholódik. Többet ló közelébe nem is viszem, csak most tudjam normálisan kitisztítani.
2022. ápr. 17. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Fogsz egy tape-et, és fordítva összeragasztod a tenyeredre úgy, hogy a ragacsos része legyen kívül. Mást nem nagyon lehet.


Illetve van szösz leszedő kefe, de ha most nincs otthon, a beszerzése körülményes lehet.

2022. ápr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ismersz olyat akinek van szárítógépe, akkor a toll vagy az átszellőztetős programot addig csinálod amig szőrtelenedik. 1 vagy 2 alkalom elég szokott lenni.
2022. ápr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!