Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szereted a Tchibo háztartási...

Szereted a Tchibo háztartási és ruházati termékeit? Jó minőségűek?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 27. 07:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönnek. Sok minden van otthon a Tchibo-ból és többségük jól bevált. Tartósak.
2022. ápr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jo minden cuccuk. A ruhak,konyhai edenyek,porcelanok,en bakelit lemezlejatszot vettem black friday alatt. Muszaki cikkek,jatekok. Mind minosegi. Az ara is tukrozi...
2022. ápr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ooo de jó, köszönöm szépen, hogy megírtátok ilyen részletesen a véleményeteket, nagyon hasznos volt számomra. 🙂
2022. ápr. 27. 16:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Még néhány dolog a Tchibo termékekről.

Bár a termékkínálat, heti akciók általában hasonlóak a különböző országokban, Ausztriában és Németországban az online elérhető kínálat bővebb, mint máshol. Pl. ezen a héten kerékpáros felszerelések vannak a heti ajánlatban. A Magyarországi kínálatban csak ruházat és kerékpáros tartozékok, kiegészítők vannak. Ausztriában biciklik is...

[link]

[link]

Ausztriában és Németországban sok "partner-termék" érhető el a Tchibo-nál. Ezek nincsenek a Tchibo-raktárában, hanem online vásárlás esetén közvetlenül a gyártótól viszi a fuvarozó cég a vásárlóhoz. Nagyobb termékek esetén csak kiszállítás van. Kisebb méretű termékek esetén lehet választani a bolti átvételt is.

Érdemes az árakat összehasonlítani különböző országokban. A műszaki cikkek Ausztriában lényegesen olcsóbbak lehetnek, előfordul, hogy a Magyarországi ár kétharmada. Ha a Szlovák határhoz laksz közelebb, az ottani árakat is érdemes tanulmányozni, mert a Tchibo Szlovákiában is jelen van.

2022. ápr. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kedves utolsó mégegyszer köszi, hát ezt sem tudtam, hogy az osztákoknál eduscho a tchibo, és tényleg ott a bringa is, jól is néz ki, most már bátran rendelek tőlük, eddig a kicsivel magasabb árkategória visszatartott.
2022. ápr. 29. 22:44
 6/7 A kérdező kommentje:
most néztem, hogy az egyik esőkabát amit már régóta nézegetek, csak sajnos egyetlen egy magyar véleményt sem írtak róla az osztrákok kapásból 103-an közel öt csillagra értékelték.
2022. ápr. 29. 22:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Ausztriában a cégnév Eduscho Austria GmbH, de ott is a Tchibo márkanevet használják.
2022. ápr. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!