Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek is drága a kapszul...

Szerintetek is drága a kapszula a kávéfőzőkbe?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy kapszulás kávéfőzőt de mindenki lebeszél merhogy nem fogom bírni venni majd a kapszulákat bel!Napi 4db-menne el ami azt jelenti hogy 400ft.Egy kávé kotyogóssal lefőzve mennire jön ki?Tényleg drága?

2019. febr. 8. 21:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

Igen, draga, 100 forintert amugy ocska utangyartott kapszulat kapsz, az eredetibol 120 a legolcsobb. Mindamellett kornyezetszennyezo is, hiaba a begyujtes, ha alig van hely ahol visszaveszik.


Kotyogossal negyed aron van, tizedannyi szemettel.

2019. febr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%

Persze hogy drága, mi is gondolkodtunk benne, de egy kis számolgatás után rájöttünk hogy napi használatra csak érvágás lenne, pedig jutna rá pénz, de jobb a hagyományos kotyogós, nagy baráti körrel, vagy nagy családra viszonylag sok kávéssal elképzelhető néha napján, de azért meg nem éri megvenni.


Ha nem számítana a pénz, akkor meg úgyis hetente venném az újabb doboz kapszulákat.

2019. febr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Drága és nem is szeretjük. Őrölt kávét főzünk szarvasival, az finom. Az is szuper, ami maga darálja a kávét, de nagyon drága, olyan a munkahelyen van. Ne vegyél kapszulásat, megbánod.
2019. febr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Drága.
2019. febr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
66%
Nem drága. Magasabb az ára adagonként? Igen. A kényelmet meg kell fizetni. Te tudod, hogy neked drága-e.
2019. febr. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%

Kezdjük az elején: mit akarsz a kávéfőzőtől? Napi koffeinbevitelt vagy olyan különlegességeket amiknek otthon nem állnál neki/nem tudnád megcsinálni (és amiket fogalmad sincs mennyi mesterséges szarral nyomnak tele)?


Ha erős kávét akarsz: szarvasi seherezádé, évtizedekig ki fog szolgálni, a négyszemélyes verzió iszonyú erősre tudja főzni, de a hatszemélyest akárhogy tömöm, barna víz.


Sima kotyogós az gyártófüggő, olcsó hulladékot semmiképp ne vegyél, ha normális kávét akarsz.


Tizenpárezerért már lehet venni elektromos kávéfőzőket, amik elég jó espressot főznek (én a seherezádét pihentetem a szekrényben mióta beszereztem egy ilyet), azért nem mindegy, hogy kimész reggel, próbálod nem összetörni a porcelánt, majd nem felrobbantani a konyhát a gázzal, vagy kimész reggel és megnyomsz egy gombot.


Arra próbálok kilyukadni hogy ezt a kényelmet nem csak a kapszulás kávéfőző tudja megadni.


Hogy drága-e? IGEN! Láttad te mostanában milyen áron mozog bármi aminek köze van a kávéhoz? Negyed kiló normális kávéért elkérnek majdnem ezer forintot, és két hétre sem elég. Még jó hogy tudom, hol kell beszerezni féláron, így nekem úgy, hogy napi egy lefőzést iszok és hat személyre tömöm a kávéfőzőt, naponta 50 forintra jön ki kb. Nem spórolok, és már feleannyiból megúszom, mintha kapszulásat innék.

2019. febr. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%
Most tenyleg drágának tartotok egy 120 Ft-ba kerülő kávét, ami gombnyomasra elkeszul 15mp alatt?
2019. febr. 9. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom ki tud róla,de lehet olyat is csinálni hogy a kapszulába amit elhasználtál,feltudod használni újra ha teszel bele kávéport,csak megfelelően kell lezárni,bár nekem nem sikerült,de valaki így csinálja.
2019. febr. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
A kapszulás és a kotyogós ízét kb össze se lehet hasonlítani. A kapszulás sokkal jobb. Vagy veszel egy 100 e feletti darálósat, amiba utána vehetsz szemes kávét, vagy egy olcsó kapszulás kávéfőzőt, amibe drága a kapszula. A kávé ára felment, luxuscikk lett (megint)
2019. febr. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Látom megoszlanak a vélemények!A mai reggel úgy ébredtem hogy nekem arra nagy szükségem van.Meg is rendeltem!Köszönöm a válaszoktat!Rájöttem hogy tényleg a kényelmet kell megfizetni amit meg is fogok!90db kapszulát vettem hozzá 8ezerért!Ami tényleg nem drága annyira!(és ez az eredeti nem a hamisítvány)
2019. febr. 9. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!