Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ablakot tisztítani elég csak...

Ablakot tisztítani elég csak vízzel, azaz: nedves mikroszálas kendő majd száraz kendő, mindenféle szer nélkül? Egy enyhén vagy közepesen koszos ablak tiszta lesz így?

Figyelt kérdés
Illetve első lépésként kell ilyenkor portalanítani az ablakot egy száraz kendővel? Mivel fújós ablaktisztító használata előtt szükséges a portalanítás (bár ott inkább vizes ronggyal/kendővel szokták azt).

2022. máj. 9. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Én nem szívesen használok vegyszereket, sima vízzel és papírtörlővel szoktam tisztítani az ablakot. Ha nagyon poros, érdemes először azt lesepergetni róla.
2022. máj. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Maszatos lesz. Mindenképp kell a vízbe valami szer.
2022. máj. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
én fújós előtt sem portalanítok. viszont ecetes vízzel is jól lehet ablakot pucolni
2022. máj. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, ha alkoholos oldattal lespricceled. Nagyon jó utána újságpapírral szárazra törölni, de megteszi a puha rongy is.
2022. máj. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!