Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Robotporszívó elbír a kutyasző...

Robotporszívó elbír a kutyaszőrrel?

Figyelt kérdés
Melyik típust ajánlanátok? Egy helyiség padlószőnyeges a többi laminált padló és járólap.

2022. máj. 11. 10:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen a kutyának a szőre. A rövid szőrrel és még a közepes szőrrel sincs sok baja egy robotnak, de a hosszú az fel tud csavarodni a hengerkefére.
2022. máj. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Olyan 2-4 cm közötti hosszúságú a szőre. Nem egységes mindenhol.
2022. máj. 11. 11:01
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az nem olyan vészes. Azzal szerintem nem lenne baj persze függ a robotporszívó típusától is.
2022. máj. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
68%
El, sőt, a kutyával járó napi takarítást teljesen elviselhetővé tette számomra, vedlési időszakban nem is tudom, mi lenne.
2022. máj. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
esetleg tudnál ajánlani típust is? Annyi féle van, olyan nagy árkülönbségekkel.
2022. máj. 11. 11:59
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Árban meddig akarsz elmenni? És konkrétan mekkora az a terület ahol dolgoznia kéne?
2022. máj. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
50-60 körül szeretnék venni, és az egész lakás nem több mint 60 nm.
2022. máj. 11. 12:16
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Xiaomi Vacuum Mop Essential jó választás lehet. Giroszkópos navigációja van vagyis vagy szisztematika a mozgásában és ekkora területre még elég lehet, szépen és jól takarít, szoftveresen kicsit fapados ugyan, de ha nem kell térképező funkció akkor nem fontos, és tud feltörölni is.
2022. máj. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :-)
2022. máj. 11. 13:18
 10/11 anonim válasza:
100%

Nekem Roombáim vannak, tök jó szerkezetek, az egyik már jó régóta megvan, karcos, de jól működik, minden nap fut. De, valószínűleg, ha újat vennék, én is Xiaomit vennék, azonos funkciót kedvezőbb áron tud, és sokkal jobb a navigációja.

Szerintem a szokásos takarítási képességek mellett az egyik legfontosabb funkció, amit érdemes előre megnézni, hogy van-e benne időzítő, programozható-e, vagy legalább távirányítással telefonról elindítható-e. Nekem az egyik gép fapadosabb, nincs benne időzítő, és szerintem a robotporszívót is idegesítő hallgatni (sőt), sokkal jobb, ha olyankor jár, amikor nem vagyok otthon. Így jóval kevesebbet használjuk.

2022. máj. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!