Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Megéri robotporszívót venni?...

Megéri robotporszívót venni? Írnátok róla, hogy mi a jó benne? Melyik tipusról van jó vagy rossz tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

2022. márc. 11. 06:33
 1/5 anonim ***** válasza:
5%
Mi a ràkèrt nem keresel rá? Hàromezerszer feltett kèrdès, 4 millò vàlasszal…
2022. márc. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%

Csak az elmúlt héten volt vagy három ilyen kérdés, igaza van az 1-esnek.


Xiaomi - két éve van meg, áldom!

2022. márc. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Ezer meg egy ilyen kérdés van, én is többhez írtam már részletes, indenre kitérő választ. Röviden. Zsófolt, kicsi lakásba nem jó, mert nehezen fog kerülgetni dolgokat, még a szuper navigálós példány is. A robotnak tér kell. Magas küszöb, hosszú száló szőnyeg szintén gond. Ha ezek nincsenek akkor már nézelődhetsz. Amiért megéri: Én egész nap dolgozom, így akkor megy amikor nem vagyok otthon. Programozhatom, de akár távolról is indíthatom, én inkább így szoktam, nem szeretem beprogramozni mert bármi lehet, hogy éppen valami nem úgy van ahogy szokott, pl reggel nem tologattam arrébb a székeket (sose teszem fel őket, csak helyet csinálok az asztal körül, befér a robot úgy is). A konyhában, főzés után szinte áldás, pláne ha fel is mos utána.
2022. márc. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megéri venni egyet mert rengeteget tud segíteni, de nagyon meg kell nézni, hogy milyet. Ugyanis a magas ár nem feltétlenül garantálja azt, hogy az adott robot neked jó lesz. A lakást kell felmérni előtte mindenképpen ahogy a 3-as írta. Mekkora területre kell, van e küszöb és ha igen hány cm magas, szőnyeg van e és az milyen, háziállat, kell e önürítő funkció és persze a max összeg amit szánnál rá...stb. Szóval ha a lakás felmérése megvolt utána érdemes robotot nézni. Én amúgy a Xiaomikat szoktam javasolni(nekem is az van), de sok jó márka van még.
2022. márc. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Á.Zoli ***** válasza:
Irobot rumba 980 van nekünk, 7 éve heti 2x megy át 150M2-en még aksit sem kellett benne cserélni. Felmegy az 1cm-es szőnyegre. Nem esik le a lépcsőn. Patyolatra takarít. Mi még 320.000-ért vettük.
2022. márc. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!