Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kiömlött/kifolyt hipó okozott...

Kiömlött/kifolyt hipó okozott már valakinek problémát?

Figyelt kérdés

Én egyszer voltam olyan hülye, hogy fektetve tettem be a hipót a hátizsákomba, majd biciklivel mentem haza, pedig nem az volt életemben az első. Persze legalább egy deci kifolyt, jutott belőle gyakorlatilag minden ruhára, ami rajtam volt, talán a zoknin kívül, a foltok miatt az összeset ki kellett dobnom. Magamat is alaposan lemostam, bár nem éreztem semmit.

Tudja valaki esetleg, miért ilyen vacak, nem jól záró csomagolásban árulják?



2022. máj. 12. 06:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyes boltokban külön zacskót is tesznek mellé, amibe becsomagolhatod, hogy ha kifolyna, ne vegye ki semminek a színét, ne folyjon rá semmire.

Soha semmi bajom nem volt ezzel, én mindig is szerettem a kémiát, tudom milyen veszélyeket rejt a hypo.

2022. máj. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerinted én nem tudtam? Itt csak erről a rohadt flakonról van szó, amiből szivárog a folyadék, mert nincs rendesen lezárva.
2022. máj. 12. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!