Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van olyan fertőtlenítő hatású...

Van olyan fertőtlenítő hatású mosószer, amivel ki lehet mosni fehérneműket, törölközőket 40°-on?

Figyelt kérdés

Van egy csomó világos fehérneműnk meg törölközőnk, viszont ruhából alig van 3-4 darab. Sajnálom 3 fehér póló miatt beindítani a mosógépet, azzal meg nem akarok szórakozni, hogy pl. kézzel mossam őket meg ilyesmi.

Eszembe jutott, hogy pár hónapja láttam egy reklámot, amiben egy ilyen fertőtlenítő mosószert reklámoztak és gondolkodtam rajta, hogy veszek, de végül letettem róla, mert attól féltem, igazából korántsem olyan hatásos. Most viszont eszembe jutott, hogy lehet, mégis vennem kéne, mert legalább a világos ruhákat együtt moshatnám a többi világos cuccal, amiket normál esetben 60°-on mosnék és máris ennyivel kevesebbet kéne mennie a mosógépnek is.

Van köztetek, aki használ ilyet és tényleg jó? Tényleg tiszták lesznek még a fehérneműk is akár ilyen 30-40°-on?



2022. máj. 15. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

De miértckéne fertőtleníteni? Vmi betegseged van?


Normál fehermosószer is tökéletes.

2022. máj. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Létezik fertőtlenítő adalékszer, a végére, az öblítő helyett. L betűvel kezdődő neve van azt hiszem.


Mindjárt ránézek mi lehet.

2022. máj. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Sanytol. Nem L.


Keress rá és olvasd el előnyeit!

2022. máj. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az, erre gondoltam : [link]
2022. máj. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
DM vödrös oxi pora.
2022. máj. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

A pólókat ne mosd együtt a törölközőkkel, mert nagyon csúnyán ki fognak bolyhosodni.

3-4 darab ruhát azért nem nagy macera kimosni kézzel, vagy egy rövid programot elindítani nekik.

Kimondottan fertőtlenítős mosószer nincs háztartási felhasználásra. Mosodákban már van, de azt nem tudsz csak úgy venni.

2022. máj. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Csatlakozom a 6-hoz: ha nem gyűlik össze elég ruha, és szükségem van egy pólóra újra, akkor pár darabért is beindítom a gépet, a 15 v. 30 perces rövidprogrammal.
2022. máj. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%

Kimondottan fertőtlenítős mosószer nincs háztartási felhasználásra. Mosodákban már van, de azt nem tudsz csak úgy venni.


Hogyne lenne. Mosószer is van (Septon, BradoClub, az Ultrának is van ilyenje), és van folyékony adalék is (a már említett Sanytol, Lysol, heitmann)

2022. máj. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!