Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A Dyson V12-es vezeték nélküli...

A Dyson V12-es vezeték nélküli porszívója képes kiváltani akár hagyományos porzsákos porszívót is? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés

2022. máj. 16. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Dyson még nem volt nekem, de volt kettő másfajta. Mindkettővel az volt a gondom, hogy a sarkokba, bútorok alá nem igazán tudtam úgy benyúlni velük, mint a hagyományos porszívóval.

A másik gondom, ami miatt nem veszek akksisat, hogy mindkettőnek kb. 2 év után tönkrement az akkumulátora, javíthatatlan lett és több tízezer lett volna kicseréltetni az akksit. Akkor már inkább vettünk egy újat, amivel ugyanúgy jártunk.

A Dyson jó drága porszívó, lehetséges, hogy az tartósabb, fogalmam sincs.

Mi most Karcher vezetékes rúdporszívót vettünk, szuperül bevált, de annak van zsinórja, tehát nem mindenkinek nyerő. Én szeretem, nem zavar és nagyon erős a szívóereje.

2022. máj. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Nekem Dyson v15 van, teljesen kiváltotta a “nagy” porszívót.
2022. máj. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Nem váltja ki teljesen, de kiegészítőnek nagyon jó, meg a forgókefe miatt könnyen felszed mindent.

Viszont a légárama messze elmarad egy vezetékes nagy teljesítményű porszívótól, résekből, sarkokból nem tudja úgy kiszippantani a cuccost.

Valamint a vákuumot sem képes tartani, az elektronika leszabályoz, a komoakt méret miatt hamar túlmelegedne különben, egy matracot vagy kárpitot nem tudsz vele alaposan kiszivatni.

2022. máj. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagyok, a Dyson mellett nézd meg a Samsungokat is, a V12 150W-os, Samsungbol a V60 a "tesója" teljesítményben és akku időben is, csak pont fele annyiba kerül, nekünk most ilyen van. Ugyanaz a többszintű ciklonos technika, mint a Dyson.
2022. máj. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Ez nem igaz, hogy a Dyson nem szívja ki a sarokból a port. Nekem teljesen kiváltotta a vezetékest.
2022. máj. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

#5: Ok, nyilván magyarázd meg, hogy a 150W szívóteljesítménnyel ugyanazt tudja, mint a vezetékesem 450W-al (ami amúgy már 10 éve ugyanúgy szív, csak tisztítani kell).

A vezetékes a nagy padlószívó fej körül minden irányból összeszívja a port, az akkus csak a kefe miatt rúg labdába.

Egyénként a legtöbb akkus porszívóra fel sem merik tüntetn8 a szívóteljesítményt, a kínálat 90%-a itt ki is esik egy tudatosabb vásárlónál.

2022. máj. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

#6: te meg magyarázd meg, hogy látod, hogy az én otthonomban a Dyson hogy takarít fel! Döbbenet 😁

Lefogadom, hogy az életben nem használtad, csak lefikázod, mert neked nem lehet!

2022. máj. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%
#7: De használtam Dysont. Pont annyit tud, mint a fele annyiba kerülő Samsung, ezert is ajánlom az utóbbit, ha számít a pénz. Egyik sem teljes értrkű porszívó, arra viszont tökéletes, hogy a nagyporszívót elég legyen csak 2 hetente előrángatni, mert a kosz nagyját hamar össze lehet szedni az akkussal. A 75m2 lakást amúgy legkisebb fokozaton simán végig tudom mindkettővel porszívózni egy töltéssel. Maxon viszont csak pár percet bírnak.
2022. máj. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!