Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan jöjjek rá, hogy mitől...

Hogyan jöjjek rá, hogy mitől van büdös nyilvános WC szag a WC-ben, ha hetente 4-5x nagytakarítát csinálok?

Figyelt kérdés

Van nem büdös nyilvános is, de a mi lakásuk olyan, mint a büdös nyilvános WC.

Mitől? Miert lehet, ha rendszeresen takarítom?

Naponta többször szoktak nagytakarítást csinálni ( csempe, járólap,fugák,WC tartaly, WC kagyló kívül belül, ülőke).

Miert büdös?


2022. máj. 19. 09:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
43%

Öncs egy pohár vizet magasról a wc be és álj elé, még a lábadra is fröcsög belőle. De mivel minden nap mindent körbesikálsz, így 2 esélyes.

A régi dolgok magábaszívták( fa ülőke, fuga).

Vagy veled van a gond.

Esetleg társasházba jöhet a strang mögül még ilyen szag.

2022. máj. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
96%
Férfiként én is a 3 férfit kezdtem gyanítani. Beszélj velük.
2022. máj. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
83%
Sima műanyag a wc ülőke? Ha fa, vagy az a mintàs, puha, nemtudom milyen anyagú, akkor lehet abba ivódott bele a szag
2022. máj. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
86%

Azért heti 4-5x takarítasnál egy háztartasi wc-be nem lesz nyilvánoshúgyszag.

Ennek a kialakulása hetekig eltart.

Ott vagy valami beszívta a hugyot vagy szennyvizet, esetleg a strangban vagy máshol szivárog a szennyvíz.

2022. máj. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
86%

Napi takarításnál nem érezheted, a hugy szagot,hiába 3 férfi, annak idő kell!

Vagy veled van gond, vagy jön valahonnan- strangból.

2022. máj. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
68%
Dehogy a melléhugyozás az oka. A wc szennyvízcsöve valahol nincs megfelelően tömítve.
2022. máj. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
67%

Én is rögtön arra gondoltam, hogy tuti van állva pisilő pasi a családban. Hát ettől tud bűz lenni mindig. Egyszerűen melléfröcsög. Nem látod, csak érzed a szagát. Az én férjem mindig azt mondja, hogy ahol ő takarít, ott nem pisil állva... De ha jártál már olyan lakásban ahol csak srácok élnek, ott a szagok is undik tudnak lenni.

Tovább megyek. Itthon, ha mondjuk vendégeink vannak, másnap azonnal kínos takarításba kezdek, mert rögtön megérzem, hogy a férfi vendégek állva végezték dolgukat és egyszerűen undorodom.

2022. máj. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

A 3 férfi mellett van egy óvodás is. Állva oldja meg, mert azt mondták neki apja és a nagyok, hogy ez a fiús, az ülés lányos.

Óvodás pisinek lehet már ilyen erős szaga?

A baj velem talán az, hogy nem minden pisilésük után takarítok ( irónia;)) , de vendég is érzi, ha betoppan váratlanul ( na, jó, anyukám volt a vendég).

2022. máj. 25. 19:43
 19/19 anonim ***** válasza:
35%

Értsd már meg, hogy nem az állva pisiléstől van! Úgy nőttem fel egy lakótelepi lakásban, hogy 3-an hugyoztunk állva, mégsem volt soha semmilyen húgyszag a WC-ben.

Amikor egyetemistaként 3-an laktunk és 3 hónapig senki nem takarította a WC-t, és mindenki állva hugyozott, na ott már azért volt mit szagolni. De az is csak bent a WC-ben, nem a lakásban.

2022. máj. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!