Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni az ilyen...

Mit lehetne tenni az ilyen nyilvános WC -ben ólálkodó, aberrált elmebeteg ellen?

Figyelt kérdés
Már évek óta feltűnt nekem egy alak, aki nagy forgalmú bevásárlóközpontok WC -iben "űzi" sajátos szokását. Folyamatosan ott lézeng, cselleng a férfi WC -k közelében; bemegy, úgy tesz mintha vizelne, nézegeti az ott piszoárba végzők nemi szervét, közben próbál egyesekkel szemkontaktusba kerülni, majd akiről úgy véli hogy talán bevállalná, halkan meg is kérdezi, hogy leszophatja -e. Egy idő után kimegy, flangál kicsit a bevásárlóközpontban nem messze a férfi WC -től, majd visszamegy és folytatja. A kérdést azért tettem fel, mert számomra egyrészt sokkoló látni, hogy ilyen beteg, undorító bélférgek egyáltalán léteznek, másrészt azért elég feltűnően csinálja ami csinál, ezért ez már valahol zaklatásnak, közszemérem sértésnek is betudható. Egy 50 év körüli, középmagas, vékony, Hókuszpók jellegűen kopasz, szemüveges, hétköznapi, bár inkább szegényesebb öltözetű, inkább ronda mint átlagos külsejű alakról van szó. A helyszín: Győr-Moson-Sopron megye, sok éve Sopronban tűnt fel nekem pár helyen (Interspar, Tesco), tegnap pedig épp a Győr Plaza WC -jében és annak környékén láttam, úgy 19:30 körül. Van még valaki rajtam kívül, akinek feltűnt már valahol ez az alak? Mit lehetne tenni ez ellen? A kérdés komoly, trollok szigorúan kíméljenek.

2021. okt. 30. 22:01
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
88%
Szerintem kerüld a wc-ket a plázában,inkább otthon végezd el a dolgod. De szólhatsz a biztonsági őrnek,hogy küldjék ki vagy ilyesmi.
2021. okt. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Figyelj, egy jó két órás mozizás után azért ki kell mennem, tegnap is ez volt. Igen, gondoltam, hogy a hatósághoz kéne fordulnom, csak hát hogy bizonyítom rá.
2021. okt. 30. 22:17
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Kell neki fizetni?
2021. okt. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem, spontán csinálja (valószínűleg).
2021. okt. 30. 22:20
 5/22 anonim ***** válasza:
99%
Majd addig csinálja, mígnem emberére akad, aki jól állon vágja.
2021. okt. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Legszívesebben én is úgy pofán vertem volna már hogy utána úgy szarta volna ki a fogait, csak hát aztán még engem hurcolnak meg..
2021. okt. 30. 22:45
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Ha látod, akkor a fülkébe menj brunyálni...
2021. okt. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Civilizált megoldás: szólsz a biztonsági őrnek


Primitívebb megoldás: szóban egy kicsit provokálod, beszólsz neki keményebben, aztán ha támad, akkor jól pofán b*szod (de gyanítom, hogy inkább elkullog, ha határozottan szólsz be, és utána ki fog kerülni)

2021. okt. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
55%

A pasi stíröli a testedet, majd ha tetszik amit lát szexuális cselekmény végzésére tesz utalást.

Mi van ebben amiért verés jár neki??? Ti nem ezt csináljátok a nőkkel? Nap mint nap. Vagy az más?

2021. okt. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

#10


Én például még sosem csináltam ilyet, amiről írsz. Eltévesztetted a házszámot.

2021. okt. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!