Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A mosógép bordás kinyomócsövét...

A mosógép bordás kinyomócsövét hogy tisztítjátok?

Figyelt kérdés
2022. júl. 29. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Havonta egyszer át szoktam mosni a gépet ecettel 90%-kon, szerintem az azt is átmossa. Még nem tűnt fel, hogy probléma lenne vele. Kívülről meg maximum por mehet rá, más nemigen. Nekem ugyan még nem jutott eszembe pucolni, mert nem látszik rajta semmmi, de ha téged zavar, a porszívó apró keféjével menj át rajta, az a bordák közül is kiszedi a port.
2022. júl. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem kívülről gondolta a kérdező.

Én eleve alig férek hozzá, ki kell rángatni hozzá a gépet a helyéről. Mosószeres törlőruhával szoktam áttörölni, nyilván a réseibe nem férek úgy bele. Különösebben nem zavar.

2022. júl. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Belülről gondolom.

A bordákban belül is megülnek a szennyeződések.

Kívülről nem gond megtisztítani.

2022. júl. 29. 15:26
 4/7 A kérdező kommentje:
Trisóval is át szoktam mosni és ecettel is.
2022. júl. 29. 15:27
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Csőgörénnyel tisztítottam, és tiszta ecetet öntöttem bele. A hajlatnál beáll a víz, ott fejtette ki hatását az ecet. Aztán felöntöttem vízzel belülről a gépet, és kiszivattyúztattam. Azóta csak ömlik. A szűrőt is érdemes kiszedni, néha meglepően eltömődik.
2022. aug. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
20%-os ecet.
2022. aug. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A szűrőt rendszeresen kiszedem, eltömődve még sose volt, felgyűlni se gyűlik benne semmi, inkább csak piszkos.
2022. aug. 9. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!