Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Egy olcsóbb mosószer is lehet...

Egy olcsóbb mosószer is lehet olyan jó mint a márkás?

Figyelt kérdés

Pl Persil vagy Ariel gondolom elég jó.


De az infláció stb miatt lehet megpróbálnék valami olcsóbbal mosni ezentúl. (Kapszulás)


Valakinek van esetleg tapasztalata, hogy az olcsóbb mosószerek is vannak-e olyan jók?



2022. júl. 8. 20:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

Hosszú évek óta dm-es (Denkmit), aldis (Tandil) sajátmárkás mosógélt használok.

Tökéletesen mos, és jóval olcsóbb, mint a nagy márkák.


OK, nincsenek már kis gyerekeim, tehát nem kell gyümölcs-kaki-stb. foltos cuccokat sikálni...

2022. júl. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

A kapszula a legdrágább bármelyik márkából. Semmivel sem tart tovább kimérni a mosóport, vagy a folyékony mosószert.

Bevallom, én nem mertem még kipróbálni semmit az Arielen és a Persilen kívül. Általában valahol mindig van valamelyik akcióban, van hogy a Tescoban a Persilnek olcsóbb a kilós ára, mint a Dm-es Denkmit-nek (összehasonlitásnál mindig az egységárat érdemes nézni). Illetve ha rendesen kiméred, nem csak úgy szemmértékre adagolod, akkor is sokat tudsz spórolni.

2022. júl. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

Egyszerűen keress rá a "mosószer teszt" re.

Pár évenként mindig van új. A nagy márkások, nem teljesítenek csak átlagosan, viszont sokkal drágábbak mint társaik.

A Jade pl egyik legolcsóbb, és mégis kimagaslóan jó. De a sajátmárkások is előnyösebbek sokkal.

2022. júl. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
11%
Esetleg keress rá az ecoegg nevezetű mosótojás. Gazdaságosabb. Magát a tojás alakú műanyagot egyszer kell megvenni, utána csak az utántöltőket. Egy utántöltő csomag 70 mosásra elég, 2000 ft körül mozog. Amikor a komplett készletet veszed, az 4000 körül van, és az is 70 mosásra elég.
2022. júl. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
27%

A nyugatról behozott mosószerek nem jobbak az ittenitől..a nyugatiak kispórolnak alapvető hatóanyagot beklőle. Ha Ausztriában veszed az más.

A magyarnak minden eladható.

2022. júl. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%

Vegyél mérleget, mérd meg a ruhát és ahhoz számold a mosószert. Na az lesz a legolcsóbb.

A kapszulás hülyeség meg a legdrágább.

2022. júl. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
31%
Hát nekem nem jött be egyik sem. Se a Formil, se Tandol, se hasonló. Kicsit az a véleményem, hogy akinek csak erre van pénze, saját magát is meg akarja győzni arról, hogy pont olyan, mint a drágább.
2022. júl. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
37%
3, ezek a tesztek Dávid mindig figyelembe veszik az árát is, amivel jól felhúzzák a pontszámát a gyengének.
2022. júl. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
46%
Nekem sem jöttek be a saját márkás mosószerek. Egyik sem. Lehet, hogy sznob vagyok, de maradok a Persil/Arielnél. Ami egyébként valahol mindig akciós, sokszor olcsóbb, mint a fent említett márkák.
2022. júl. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
26%
Köszönöm a lepontozast! Imádom ezt az oldalt.
2022. júl. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!