Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért nem olyan az illata?...

Miért nem olyan az illata? Nem értem, eddig pedig olyan jó illat volt

Figyelt kérdés
szóval arról lenne szó hogy,amikor anyukám kimossa a ruhákat akkor nincs az az öblitő illat,se a ruháknak meg se a lakásba,pedig eddig szokott,és mostanába ez van..és azt hitte anyum hogy azért mert multkor nem márkás öblítőt vett és biztos az a baj,ma vettünk cocolino öblítőt amit eddig szoktunk használni,és most is csak az a matt szaga illata van a ruháknak,nem az a jó öblítő illat. mi lehet a baj? kösziii:)
2010. szept. 22. 17:23
 1/5 anonim válasza:
20%
Alig várom,hogy más is írjon ehhez a kérdéshez:D
2010. szept. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem lehet, hogy azért, mert nem tud rendesen megszáradni, inkább befülled? Hol szárítjátok most a ruhákat? Nekem olyankor szokott lenni így, ha nagy nehezen bent szárad meg a szobában (párás, hideg időben).
2010. szept. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem kategóriát tévesztettél :)

Amúgy mi Így vettük észre, hogy a mosógép nem mossa le az öblitőt, úgyhogy mikor öblÍtéshez ér a gép betesszük oda, ahova amúgy a mosóport szoktuk, s onnan lemossa :)

Egy próbát megér :)

2010. szept. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak megszoktátok, azért nem érzitek.
2010. szept. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nemrég már volt egy ilyen kérdés, én válaszoltam is, mert ugyanezt tapasztaltam, csak nem ilyen finoman fogalmaztuk meg, hanem úgy, hogy büdös a ruha. Arra jutottunk, hogy az extrém párás levegő (80-90%)miatti lassú száradás okozza. Fűtésszezonban szárazabb lesz a levegő, akkor majd visszatér minden a normális kerékvágásba és illatba.
2010. szept. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!