Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mik a tapasztalatok iRobot...

Mik a tapasztalatok iRobot robotporszívóval? Tényleg annyira jó?

Figyelt kérdés

A lakásban velünk lakik egy cica és egy dobermann, érthető, hogy sokszor kell takarítani. Gondolkodom egy pet roborporszívón, de nagyon drága.(125000Ft) Megéri vagy sem?

Nem tudom hogy kezeli a küszöböt? Ha küszöb van a lakásban, akkor csak át kell vinni egyik helységből a másikba és kész vagy van valami speciális eljárás?


2010. szept. 27. 11:48
 1/6 anonim válasza:
61%
Egyik ismerősünk is vett ilyet. Csak pár hónapig használták. Most bent csücsül a szekrényben. Azt mondják, ez inkább csak valami játék. Náluk nincs küszöb, így az egész házat köbe tudta járni. Nem voltak vele megelégedve. Náluk 3 macska és 1 kutya van.
2010. szept. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Nekünk van, nagyon vacak, a küszöböt érzékeli, nem megy át rajta, de nem ez a baj vele.

Eleinte bírta az akksija, de kb. 1 hónap használat után pár perc alatt lemerül teljesen! Visszaküldtük, "megcsinálták", akkor jó volt egy rövid ideig (akkor már nem tartott 1 hónapig), aztán megint pár perc után leállt. Most megint visszaküldtük... egy sz@r, azt kellene megbüntetni aki ennyi pénzért ilyet árul.

Nálunk is vannak kutyák a házban (2), ezért gondoltuk, hogy jó ötlet, de nem takarít alaposan és az akksija is vacak. Volt, hogy elédobtam egy kis szőrcsomót és otthagyta.

Ja, és a tartálya is nagyon kicsi.

2010. szept. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
Kecskeméten porszívózták a reptér betonját, Ferihegyen csak nem koszolják össze.
2010. szept. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezek szerint nem egy jó dolog. Akkor marad a hagyományos porszívó.
2010. szept. 27. 15:25
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi most kezdtük használni! Szerintem szuper, bár még csak 2 napja van itt. Nagy a lakás, van egy kutya is. Az ágy alatt úgy kiporszívózott, ahogy én még soha sem tudtam. Eddig nagyon pozitív élményeim vannak vele kapcsolatban. Mi a 90 e ft-osat vettük (nem kell a pet model, úgyis ha kész van a takarítással ki kell tisztítani a tartályt).Állandóan vedlő kutyánk van , de a két órás üzemidő alatt annyit porszívozott össze a szőrből, porból, hogy elfért benne. Mi átvisszik egyik helységből a másikba, de sok egyterü helységek is vannak (előszoba, konyha étkező- egy tér) Ma egyszerre porszívóztam, mostam és főztem :D
2011. szept. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
67%
Szüleimnek és testvéremnek is LG homebotja van cca. egy éve. Egyikük házában sem kellett azóta porszívózni (tehát teljesen kiváltotta a porszívózást) - padlón, szőnyegen egyaránt használják, visszatalál a töltőre, folytatja, ahol abbahagyta, megjegyzi a bútorok helyét, stb. Viszont 130ezertől kezdődik.
2015. dec. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!