Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Felultoltos electrolux mosogep...

Felultoltos electrolux mosogep. Eddig kapszulat hasznaltam de elfogyott talaltam OMO mosoport. Na de ezt hova ontsem a dobba a ruhak koze vagy abba a tartaly cuccba az oblito melle? Es mennyit? Rendes leirast nem talaltam a csomin...?

Figyelt kérdés

#mosógép #mosás #OMO mosópor
2022. okt. 16. 14:30
 1/8 anonim válasza:
72%
Talán ha a mosógép útmutatóját megnéznéd... A csomagoláson meg biztosan ott van az adagolás.
2022. okt. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tedd azt is a ruhák közé, mint a kapszulát. Ha eredeti csomagolásban van, akkor kell lenni rajta adagolásnak.
2022. okt. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Öntsed a ruhákra,úgy is oda kerül .
2022. okt. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi

A mosogep utmutatoja fogalmam sincs par ev alatt hova tunt el

Hat nagy nehezen talaltam keves infot kb mennyi kell bele szerintem tobbet is tettem nem baj hadd mossa csak. Koszi nektek a válaszokat

2022. okt. 16. 17:27
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Sose bánkódj. Mi az AEG felültöltősbe öntöttük a ruhák közé, hatásosabb volt, mint ha a tetőben lévő helyre öntenénk.
2022. okt. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
En a kapszulaval elvagyok alapbol,beledobom feloldodik es ennyi,orulok, hogy egyaltalan tudom hasznalni a mosogepet xd
2022. okt. 16. 20:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a felültöltős Electrolux mosógépemben olyan kivehető tartály van, hogy középen van az öblítő és két oldalt van mellette egy-egy tartály egyik a folyékony mosószernek, másik a por alapúnak. És elől van egy elhúzható kis gomb, azzal állítod, hogy melyik mosószeradagolót használod.
2022. okt. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is kezdő vagyok, de gondolom az előltöltős mosógépbe is lehet a dobba a ruhák közé rakni a port vagy a gélt?
2022. okt. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!