Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van olyan penész elleni szer,...

Van olyan penész elleni szer, ami nem fehéríti ki a sárga falat?

Figyelt kérdés
Sajnos gyakori szellőztetés mellett is megjelent a falon a penész, és olyan penész elleni szert keresek, ami nem vilagositja ki a falat foltokban, és nem hagy semmilyen nyomot. Tudnátok valami jó tippet adni? Köszönöm.

2022. okt. 20. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt fújtam a fekete penészre a fürdőszobában, és hamar eltűntek a foltok és jó lett a levegő is.


Nálam az a baj, hogy nem működik a szellőző a fürdőszobában (panel lakás), hiába szólunk a gondnoknak nem foglalkozik vele.


Úgyhogy én vettem egy páramantesítőt 70 ezer forintért. Meg egy pára monitorozó kis készüléket az obi-ban 3 ezerért. Fürdés közben meg után bekapcsolom és addig járatom, amíg a páratartalom 50% alá nem esik, jellemzően 40-45 között szoktam kikapcsolni.


Mióta ezt csinálom nem jött vissza a penész, csak sajnos az áramot fogyasztja eléggé ez a páramentesítő, de ennyit megér, hogy ne jöjjön vissza a fekete penész.

2022. okt. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szavo nálunk nem szívta ki a festék színét, nem folyt el.
2022. okt. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!