Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Silan vagy Coccolino öblítő?

Silan vagy Coccolino öblítő?

Figyelt kérdés
Melyik öblítő márkának van tartósabb, valamint kellemesebb illatai?

2022. okt. 24. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Lenor
2022. okt. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Nekem már szinte mindegyik büdös, amit itthon lehet kapni. Annyira koncentráltak, hogy bármilyen keveset is teszek, nem olyan kellemes az illata, inkább olyan fojtogató, főleg a Lenornak.

A Müllerben találtam Lenort, amit a német/osztrák piacra készítenek, sokkal finomabb, kellemesebb az illata, még ha csak egy negyed kupakkal teszek is a teljes mosáshoz.

2022. okt. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
73%
Szerintem Coccolino, a családom régebben Silan-t használt, de mióta elköltöztem, mi Coccolinot használunk. Szerintünk nagyon kellemes illata van, de lehet csak azért, mert évekig Silan-t használtunk otthon, és valami új illatra vágytam. Illetve még a szekrénybe szoktam akasztani egy coccolino illatosítót, direkt ruhákhoz van, tescoban lehet kapni, vagy DM-ből online rendelni: [link]
2022. okt. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 NTBS ***** válasza:
Mindkettő jó.
2023. ápr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az, amelyik épp akciós, és tetszik az illata. Mindkettőből van olyan, amit akkor sem vennék meg, ha feleannyiba kerül, de mindkettőből van olyan is, ami tetszik.
2023. ápr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!