Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha szakadt vagy lyukas lesz a...

Ha szakadt vagy lyukas lesz a zoknid? akkor milyen időnként, és mennyire ciki? ha igen, akkor orvosolod problémát?

Figyelt kérdés
Ha kilukadt akkor mennyire, milyen időnként fordul elő, volt már olyan helyzetben, ha ismerősnél mentél, elfelejtettél cserélni, akkor szóvá tette, teszi, mennyire ciki? esetleg ha meg történik, orvosolod vagy viszel tartalékban?

2022. okt. 25. 21:13
A kérdező szavazást indított:
Sokszor, sűrűn kilukad .
Gyakran kilukad.
Nem, fordul elő hogy kilukad.
Ritkán, néha kilukad.
13 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Ismerősök szoktak jönni hozzám, de előfordul hogy kilukadt neki, mondja isim elfelejtett cserélni, de mondtam nem zavar, másokat esetleg zavar e a dolog?
2022. okt. 25. 21:20
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Mindegyik zoknim lyukas mert csak ott fér be rajta a lábam.

Egyszer csináltam rá egy extra lyukat és nem csak szóvá tették hanem azóta azt hallgatom és csak vajazókést adnak a kezembe.

Dolog háttere, hogy leejtettem a konyhakést ami megvágta a lábam.

2022. okt. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked valami lyukas zokni fétised van? Mert ez már vagy az 5-ik kérdésed ebben a baromi fontos témában!
2022. okt. 26. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szökőévente ha 1x előfordul lehet sokat mondok, ilyenkor egyből kidobom.
2022. okt. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sűrűn kilyukad és utána is hordom.
2023. márc. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NTBS ***** válasza:
75%
Egyből kidobom.
2023. márc. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a végtelenségig varrogatom őket. Csak ha már nagyon elvékonyodott az anyag, akkor vágom szét ilyen takarító rongynak. Így szállok szembe a fogyasztói társadalommal és a multikkal. A többi ruháimat, és tárgyaimat is mindig próbálom megjavítani.
2023. máj. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!