Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik mosószer vagy mosópor...

Melyik mosószer vagy mosópor a legjobb? Ti milyen fajtát használtok? 22/L

Figyelt kérdés

Olyan kellene, ami jól tisztít is.

Jelenleg Blink mosóport használok. Jó minőség ez vagy van jobb is ?



2022. okt. 29. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
A legolcsóbbat vesszük mindig, másra nem telik. De az ari el nem rossz, vagy per sil.
2022. okt. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persil.
2022. okt. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noren1989 ***** válasza:
Ariel mountain Springet hasznàlok, Lenor öblítővel.
2022. okt. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Aldiból a sajátmárkás Tandil finommosószer. VAgy pedig a Müllerben az ő sajátmárkás Blink mosógéljeik. Olcsó és tökéletes.
2022. okt. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jade, a tesztek alapján jól teljesít, és olcsó. Akárcsak a legtöbb saját márkás.
2022. okt. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#3 én is ugyanezt toltam, aztán amikor terhes lettem, Anandam illatmentesre váltottunk, amiből valamiért sokkal kevesebb kell ugyanolyan tisztítóerőhöz. De nem olyan olcsó, mint a sajátmárkások.
2022. okt. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a tapasztalatom, hogy a reklámokban ígértekkel ellentétben, egy mosószer sem veszi ki a foltokat önmagában.

Én színeseket, feketéket Perwollal mosok, fehéreket pedig Persil mosóporral.

A foltokat pedig folttisztitó szappannal kezelem mosás előtt, a zsír vagy ételfoltokra pedig mosogatószert teszek (egy cseppet csak), hagyom rajta egy kis ideig és utána folyó víz alatt “kidörzsölöm” amennyire a ruha anyaga engedi.

2022. okt. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 nemaRendőrség ***** válasza:
67%
Környezetbarát mosódiót, illetve a foltokra szintén természetes marhaepe szappant használunk
2022. okt. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Persil márka nálam a befutó
2022. nov. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!