Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Eldugult a wc, milyen szer...

Eldugult a wc, milyen szer segithetne?

Figyelt kérdés
Lehet nem ebbe a kategoriaba kellene irnom, de igazabol nem akartam egyeb kerdeskbe rakni, mert felek azt nem nagyon nezik. Szoval, oszinten ma mar vallig belenyultam a wc konyokbe, hogy megkeressem a “lyukat”, de nagyon mely igy nem ertem el, meg hasonlo dolgok, aknabol is kimertuk a cuccot, van az udvaron egy hely ahol mar regebben is ki volt asva, hogy ha ott a dugulas akkor meglehessen oldani, azt is kitisztitottuk, de sajna a dugulas az eleg eselyes, hogy valahol bent van es nem nagyon akarom hogy fel legyen verve a furdo vagy barhol ahol elvan vezetve a cso es a hazban van, maximum ha minden kotel szakad, ezert is szeretnem megkerdezni, hogy ilyen esetben melyik lefolyotisztitot erdemes kiprobalni? Mielott tenyleg az az utolso megoldas amit irtam, hogy nem nagyon szeretnem.:(

2022. nov. 21. 21:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Es lehet butasag, de slagot is nyomtunk le, hogy a magas(abb) viznyomastol meginduljon vagy valami, de csak visszafele jott, es nagyon nem volt kellemes.😂
2022. nov. 21. 21:56
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Pumpa és 50 miatyánk
2022. nov. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Duguláselhárítás?? Esetleg csőgörény.
2022. nov. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Pumpa is megvolt, sikertelenul, miatyankat a vegere meg mar leatkoztuk odafentrol 😂😂😂 csogorenyen mi is gondolkodtunk, de egy rendes nagyon draga es nem fogok hazudni nem vagyunk epp a legjobb helyzetbe, bar az elmult 10evben sem, azt olvastam, hogy az ilyen tekeros csogoreny eleg rizikos es a mai nap utan halalfelelmem megnagyobb bajt csinalni, ( mert eddig amugy ha fel is jott a wcbe le is ment pumpalassal, hat mar nem) mentsegemre szoljon no vagyok es nincs ferfi a haznal, csak en es anyukam
2022. nov. 21. 22:25
 5/11 anonim ***** válasza:

A baj, hogy ez trutyi belekövesedik, keményedik. Így nem igazán oldja semmi. Ezért kell megindítani valahogy, hogy a víz magával vigye.

Ilyenkor sok víz+mechanikai munka.

Maga a pumpálás is azt jelezte, hogy részben akkor már dugult.

2022. nov. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
fel kell venni a wct és úgy kitakarítani, valószínűleg a wc kagylóban van a dugulás.
2022. nov. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Wct felszedtuk es abba a csodalatos “lyukba” nyultam be vallig, hogy megnezzem nem e tomodott el valahol, de a kanyart ahol lefolyik a viz mar nem ertem el:( ma viszont asas lesz ebbol, megnezunk meg egy helyen valamit, draga joapamat megkerdeztuk hol volt meg anno kiasva ( nyilvan a folyoson ) szoval ma neki allunk ott keresni, ami jo hogy viszonylag kozel van tole a wc es lehet nem kell majd a furdohoz nyulni! Szoval azert majd megirom a mai kalandunk veget, es hogy mire jartunk :)
2022. nov. 22. 07:28
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyebkent koszonom mindenkinek, aki idot szant erre a kerdesre!
2022. nov. 22. 07:30
 9/11 anonim ***** válasza:

kézi csőtisztító-rugó..bárhol kapható, 2ezer alatt volt az ára, és 8 méter hosszú volt.


A másik kiváló megoldés a félcollos slag, de ezt már próbáltátok..

...szerintem ezzel kellene még próbálkozni...csak más módon.

Mekkora lehet a hálózati víznyomás?a slag végére egy szűkítő spricni kellene, ami szétveri a dugót..

Ez a makacs dugó akkor fordul elő, ha valaki szövetből készült valamit húz le, és az megakad..


Na az szarügy

2022. nov. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

ide a slag kevés! Ezek alapján a 110 KG csőben van a dugulás :(

gépi csőgörényt kell bérelnetek az a legegyszerűbb, az olcsó kézi vackok ilyen átmérőnél csak felcsavarják magukat az akadályban.


Ha esetleg kiássátok akkor T idomot tegyetek be a dugulás helyére, aztán legközelebb adott lesz már a tisztító nyílás

2022. nov. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!