Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Profi takarítók és a takarítás...

Profi takarítók és a takarításban jártas szakik, ti milyen módszerrel takarítotok otthon?

Figyelt kérdés
Elsősorban azok válasza érdekelne, akiknek ez a munkájuk is, takarító vagy takarító nők válaszát várom.

2022. nov. 26. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen módszerre gondolsz?

Én takarító vagyok. Nálam a legfontosabb, hogy kupis, rendetlen házat nem vállalok el, mert amíg nincs mindennek helye, addig a tisztaság sosem lesz látványos.

Mire vagy pontosan kíváncsi?

2022. nov. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy takarításkor, tehát ne legyen megint órák múlva ismét poros az adott felület, vagy a teljes pormentes gondolatot el is lehet felejteni?
2022. nov. 30. 16:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Így van, el kell engedni. Olyan nincs, hogy teljes pormentesség.

A rendszerességgel tudod csökkenteni, úgy értem nem csak 2 hetente törlöd le a port, hanem mondjuk két naponta. Swifferrel percek alatt megvan, nyilván attól függően, hogy mekkora a felület, mennyi bútorod van stb.

2022. nov. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!