Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Whirlpool felültöltős mosógépe...

Whirlpool felültöltős mosógépem van. Az ajtó és a dob közötti gumis rész az idők folyamán nagyon csúnya, penézes lett és nem tudom, hogy mivel tudnám sikeresen megtisztítani. Valakinek esetleg van valami ötlete?

Figyelt kérdés

Gondoltam már rá, hogy simán csak befújom Szavóval, aztán az majd megteszi a dolgát. De félek, hogy a Szavó esetleg roncsolni fogja ezt a gumit és ezzel tönkreteszem a gépet.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2022. dec. 13. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem lesz baja. Én már többször áttöröltem domesztoszos ronggyal, vagy hypos mosást csináltam vele.

Teljesen nem fog eltűnni, mert beleette magát az anyagba.

De töröld át mindig a műanyag perem alatt, és az ústház és gumi találkozásnál is a gumi alá lehet nyúlni egy rongyot végighúzva.

Nyugodtan csinálj egy hypos mosást vele. Én egy zacsi hypoport szoktam beletenni.

2022. dec. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!