Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Bejárónői munkát elvállalnátok?

Bejárónői munkát elvállalnátok?

Figyelt kérdés
Eddig csak takarítottam, de most van egy hölgy, aki bejárónői munkát ajánlott. Takarítani, mosni, vasalni kellene, heti 3 nap. Kedves család, pénzt is nagyok korrektet ígértek.
2022. dec. 13. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Te tudod, hogy mennyire vagy toppon főzésben, illetve milyen ételeket igényelnek. Ha fizetnek a főzésért, annak minőséginek kell lennie, a szájízük szerint.

Attól is függ, hogy hány tagú a család, mert mondjuk 4 főre lehet szakadásig vasalni, ágyneműt meg minden egyebet, amit a saját háztartásunkban el lehet sikkasztani.

Őszintén szólva rengeteg energia kell ehhez, de ha neked van és bízol magadban, akkor beszéld meg próbaidővel, hogyha mégsem bírod, akkor nincs harag és marad csak a takarítás!

2022. dec. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja és amit még lehagytam:

Nagyon gyorsnak és nagyon szervezettnek kell legyél, hogy ezek a teendők beleférjenek mondjuk 8-4-ig, mert az ember a saját otthonában ezeket nem csinálja együttesen mindennap.

Nagyon át kell beszélnetek az elvárásokat, pontról-pontra, no meg az sem mindegy, hogy mekkora a lakás.

Egy 3 szobás lakásban lehet millió ablak, ajtó, azokat is le kell időnként mosni, (nem elég örökké csak a spricni) függönyt levenni, vasalni, visszatenni, - de ezeket neked nem is kell mondanom - és olyankor hogyan akarják, hogy főzzél is, meg vasaljál is?

Szóval ilyesmikre azért kérdezz rá!

(1-es voltam)

2022. dec. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Én nem!
2022. dec. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Van az a pénz.
2022. dec. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
4/4?Igazad van. :D
2022. dec. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Főzni és bevásárolni nem kell.

Pont ezek a “félelmek” vannak bennem is. Annyit mondott a hölgy, hogy mindig, mindennek tisztának kell lenni. Nyilván nem hetente kell ablakokat mosni, vagy függönyt leszedni. Vasalni mindent kell, mosás.. nagyon sok kényes ruhájuk van, szóval igen, nehéz.

A próbaidő amit említesz nagyon jó ötlet, igazad van :)

2022. dec. 13. 21:47
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

#6

Igazad van, átsiklottam felette, hogy a főzést nem írtad, sok helyen kérik.

Próbáld meg én azt mondom, csak figyelj a cuccokon a címkékre!

Ha azt betartod, nagy baj nem lehet!

Sok szerencsét!:)

2022. dec. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves vagy! :)
2022. dec. 13. 22:18
 9/10 anonim ***** válasza:
41%
Én nem, mert nem tudok rendesen takarítani, de ez miért érint téged?
2022. dec. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A takarítónőnk elvállalta. Nem nálunk, hanem egy másik családnál. Ami fontos volt neki is hogy az elvárásokat egyeztetni. Ott is takarítás, mosás, vasalás van főleg, plusz ebédet főzni de nem a családnak hanem csak a suliból hazajövő gyereknek. Minden nap kell majd mennie. Kell a pénz, és jó fizetést kap majd szóval úgy volt vele, belevág. Persze lesz próbaidő. Emellett jön hozzánk is heti egyszer, de nálunk nincs mosás se főzés, csak takarítás és vasalás. Hát, nem tudom hogy fogja a két állást bírni.
2022. dec. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!