Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nem pamut, hanem műszálas...

Nem pamut, hanem műszálas (poliészter), áteresztő anyagból készült fittnesz ruhákat lehet együtt mosni színtől függetlenül?

Figyelt kérdés
Nem eresztik a színüket/fogják össze egymást? Ide tartoznak a pólók és az "úszónadrág" típusú rövidnadrágok.
2022. dec. 28. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én általában egy színűeket veszek, így nincs baj. De ha nem eresztik a színüket, akkor nyugodtan moshatod őket együtt.
2022. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
100%
Én úgy vettem észre, hogy nem ereszt, bár nekem a legtöbb sötét színű, azt a néhány fehéret meg külön mosom.
2022. dec. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat ezeket altalaban csak 30 fokon lehet mosni. 30 fokon meg nem nagyon ereszt szint semmi. Persze azert a vilagosakat vedd kulon a sotetektol, biztos, ami biztos.
2022. dec. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a többi ruhával együtt mosom őket 40 fokon.
2022. dec. 29. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha bizonytalan vagyok, inkább beteszek egy színfogó kendőt. Sok kérdést olvastam már a gyakorin, hogy összefogták egymást a betett ruhák, hogyan lehet visszacsinálni?... Aztán volt akinek drukkoltunk nagyon, de hiába. Visszakommentelt, hogy egyik ötlet sem vált be.
2022. dec. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!