Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Az Aldiban kapható Tandil...

Az Aldiban kapható Tandil nevű folyékony mosószerekről szerettem volna pár dolgot elolvasni, pl milyen fajták vannak, melyiknek mi a neve, mennyibe kerülnek jelenleg, összetevők, de szinte semmit sem találtam ezekről. Hol találhatók ezek az adatok?

Figyelt kérdés

2022. dec. 29. 03:49
 1/9 anonim ***** válasza:
2022. dec. 29. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, igazán rendes vagy, tényleg!


Csak én hagytam ki a kérdésből, hogy 2022-es adatok érdekelnek. Elnézést.

2022. dec. 29. 04:51
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem mindig azt, vagy mindent tesztelnek amit az ember szeretne, és igen nagy a választék. De túl nagy változtatas az összetételekbe nincsen. A Tandilt is több gyártó gyártja, mivel ugye saját markás; és ahol olcsóbban tudják gyártatni.

Összetétel ügyileg hasonlók a mosószerek, esetleg biztonsági adatlapot, vagy Ingredient-re keress rá.(esetleg lefotózod a boltba)

2022. dec. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Oké, csak most jó darabig nem fogok Aldiba menni.

És meglepett, hogy annyira kevés az aktuális infó.

Azt hittem, hogy az Aldi oldala informatívabb. Eddig nem nagyon nézegettem.

2022. dec. 29. 07:08
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha egyszer bevezetnek a tisztítószerekre valami "energia"cimkéhez hasonló hatékonysági minősítést, lesz összehasonlítás. De sajna nincsen. Én is ebből-abból létező tesztekből, szerzek összehasonlítást.
2022. dec. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Jól van.


De nézd már meg az Aldi honlapját, van ott kereső, abba beírtam, hogy Tandil, erre hozott pár egyéb tárgyat - nem is tudtam, hogy ez más termékeknek is a márkaneve... 😳


A folyékony mosószert viszont se így, se úgy nem találta meg a kereső és ez számomra meglepő volt. Manapság annyira fejlesztik a weboldalakat - hát, ez a kivétel. 😉

2022. dec. 29. 07:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Sok más helyen is kapni,a cimkéje így néz ki

[link]

2022. dec. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, köszi, ezt pont ismerem, de a sötétkék nagyobb kiszerelésű érdekelt volna.
2022. dec. 29. 08:29
 9/9 A kérdező kommentje:

Az érdekelt elsősorban, hogy a sötétkék Tandil hány literes, mi a neve és hány fokig bírja.

Végül sikerült egy ismerősömet megkérni, hogy fényképezze le a flakonját.

Tandil Aqua Touch, 2,2 L, és 95 fokon is lehet használni.

2022. dec. 29. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!