Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A legjobb illatú mosószer...

A legjobb illatú mosószer -öblítő párosítás?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 13:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ariel-Lenor
2010. okt. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Melyik ?
2010. okt. 2. 14:01
 3/13 anonim ***** válasza:
Én bonux mosóport használok+coccolino happy yellow öblítőt.De olyan intenzív illata van az öblítőnek,hogy a mosóport nem is érezni a ruhákon.
2010. okt. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
ariel monten spring- és világos zöld lenor, olyan illata van együtt, hogy mindenki megkérdezi,hogy mivel mosok:)) még a gyerek tanárnénije is kérdezte szülőin ,hogy a fiamnak mitől van mindig olyan jó illata:))
2010. okt. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Victory82 válasza:
Szia!Én a kisfiam ruháihoz Tide mosóport használok,sárga Lenorral!Isteni az illata:)Üdv.Viki.
2010. okt. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De a lenor illata megváltozott nem ?
2010. okt. 3. 19:19
 7/13 Victory82 válasza:
Szia!Én úgy vettem észre,hogy valahogy jobban érezni az illatát,legalábbis a sárga Lenornak biztos:)Viki.
2010. okt. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Régebben szerettem a sárga lenort én is ,de most az üvegben nagyon büdösnek érzem mióta megújult .. Lehet ruhán finom az illata .. ?
2010. okt. 3. 20:47
 9/13 anonim válasza:
Dreft-baby sensitive+rózsaszín lenor volt napalm a tuti nyero, mindenkinek megkerdezte es a lakasban nagyon Jo illat volt a ruhaktol. Nem tudja valaki mitol rehet hogy mostanaban eltunt a Jo illat es furcsa allot szaga van a frissen mosott ruhanak ?
2010. okt. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Victory82 válasza:
Szia!Nekem a legtöbb öblítő a flakonban büdös:)(a sárga Lenor is)A ruhán viszont nagyon jó az illata!Az állott szag szerintem az idő miatt van,másképp,nehezebben száradnak a ruhák.Szerintetek?Viki.
2010. okt. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!