Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Egy fiún melyik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy fiún melyik a legjobb szemszín hajszín párosítás?

Figyelt kérdés
A kék szem, szőkésbarna haj jó?
2011. jún. 7. 16:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
:D Pont azt akartam írni, hogy szőke/világosbarna haj + kék szem:D Szóval igen, jó... Persze nem ettől függ a dolog, ugyanúgy megtetszhet egy barna hajú+barna szemű fiú is:) Csak ez az ideálom:)
2011. jún. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Nekem a szőke/szőkésbarna haj,a kék szem párosítással nem tetszik,de alapból,nem szeretem a kék szemet.

Nálam a barna haj,barna szem,a nyerő párosítás :)

2011. jún. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Jojo.(: :D

de nekem nagyon tetszik a barna szem, barna haj, vagy a barna haj, zöld szem.;) :D

2011. jún. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt akartam írni én is!:) Szőkésbarna haj,kék szem,barna bőr az ideálom!!!:))
2011. jún. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Inkább a fekete/sötétbarna haj kék vagy zöld szemmel :)
2011. jún. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem sem a szőke hajt sem a kék szemet, együtt meg pláne nem, de ez nem kizáró ok... Amúgy nekem a barna haj + barna szem talán ami legjobban bejön. De az összhatás sokkal fontosabb, van aki jól néz ki kék szem szőke hajjal is. Ja, és a barna bőrt viszont egyáltalán nem szeretem. Tudom nincs a kérdésben de ha már valaki említette.. :D
2011. jún. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

én szőke hajú kék szemű vagyok, szóval aki egy picit ilyen téren is hasonlít rám, már nem nagíon jön be.

a világos-sötét barna haj, és a mély barna szemek amik egy srácon tetszenek, de lehet barna a haja és úgy kék vagy zöld szem, de a szőke hajú pasik nekem olyan lányosak

2011. jún. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Barna bőr alatt mennyire barnát értett? Úgy értem afro amerikai vagy csak kreol vagy...?
2011. jún. 7. 17:00
 9/23 anonim ***** válasza:

16:46-os vagyok:

hát csak kreol:)

2011. jún. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Kérem a további válaszolókat, hogy válaszoljanak arra is, hogy a szőke haj tényleg lányos e?
2011. jún. 7. 17:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!