Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nátrium hidroxidot kilóra,...

Nátrium hidroxidot kilóra, vagy fél kilóra hol tudok venni? Nem on-line boltot keresek!

Figyelt kérdés

2023. jan. 13. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Veszélyes termék, finom-vegyszerként csak méreg-engedéllyel tudod megvenni. Ha lefolyó tisztításra kell, akkor a DM-ben van NaOH tartalmú termék: [link]
2023. jan. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mire kell neked? Hol laksz?
2023. jan. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2: jogos. Ha én Debrecenben lakok, ő meg Szombathelyen, akkor még én leszek a h@lye, hogy neki az messze van….
2023. jan. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Zcom09 ***** válasza:
100%

Egy gazdaboltban dolgokozok, de tartunk nehány tisztítószert és szappan készitési kelléket is. Árulunk 0,5 és 1kg natrium és kálium hidroxidot, ami gyakorlatilag laboratóriumi minőségű. Nem kell hozzá semmi engedély sem. (Néha nagyon veszélyes vegyszerekhez sem kell, ha van valami gyakolati haszna. Ilyen volt a fojsav is ami rendkívül vedzelyes de korlatozatlan volt, ha jól tudom csak pár éve vált elerhetetlenné.)


Nem minden gazdabolt tart ilyeneket de erdemes lehet körbekérdezni. Ha nincs szetencséd akkor valami hobby szappan készítéssel kapcsolatos boltban biztos lesz. Bár nem hizem hogy az ilyen boltok túl gyakoriak lennenek, így lehet utaznad kell majd.

2023. jan. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a sziti lefolyótisztítóra gondolsz a vizes boltokban szokott lenni.
2023. jan. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én azért ajánlanék egy online boltot mert nagyon olcsó, és több vegyszert is árulnak. Meg eszközöket a szappan készítéshez. pgchem.sk
2023. jan. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!