Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Reggel 7 órakor prosztóság...

Reggel 7 órakor prosztóság mosni mosógéppel?

Figyelt kérdés
2023. jan. 18. 07:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%

Reggel 7 már nem olyan kora, hogy a mosás ne férjen bele.

Fölöttünk pl. akii laktak régen, olyan csöndben laktak mintha nem is léteznének. Azóta új lakó van sajnos, ez már reggel 5órakor huzogatja a bútorait (mintha mindig átrendezné a lakást...), akkor van egy dög kutyája ami már hajnalba csahol, meg kaparja a padlót... Szőnyegjük nincs, minden lehallatszik. Ezek szoktak már hajnalban porszívózni, hallani hogy csapkodja a padlót, meg csikorog a porszívófej ahogy huzogatja, mert nem ismeri a kefés porszívófejet.

Szóval lakófüggő, ki miket csinál.

Talán jövőre sikerül nekünk is családi házba menni, azt hiszem megváltás lesz.

2023. jan. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
43%
Este 8 előtt és reggel 9 után nem zajongok, mert nem vagyok bunkó.
2023. jan. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
En este 11 utan mostam sokaig, mert akkor ertem haza. Tekintve, hogy a budos eletben nem hallom, hogy a szomszedaim barmikor is mosnanak, porszivoznanak vagy egyaltalan leteznenek, ugy gondolom, tolem sem hallatszanak at ezek a tevekenysegek. Mindent akkor csinalok, amikor epp eszembe jut. Nyilvan furni meg kalapalni nem szoktam nekiallni ejjel 3-kor :)
2023. jan. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
12-es nem tévedtél? Vagy direkt a kellemetlen órákban csinálsz mindent?Nem semmi. Reggel 7 egyébként nem kora.6-ig szoktam várni, akkor már indítom a gépet.
2023. jan. 24. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az éjszakai pihenéshez mindenkinek joga van. A nappali pihenésről már nem tehetek, nyilván nem tudok mindenkihez alkalmazkodni.
2023. jan. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A kérdés gondolom panelházakra vonatkozik. Mi ugyan kertesben élünk, de korán szoktunk mosni a következők miatt. Szárítógépünk nincs és bent a házban nem szeretünk szárítani a párásodás, penészedés miatt. Kint teregetni viszont csak kb dél és délután 2-ig tudunk, mert a szomszédban, a környező házakban akkor gyújtanak be, és füst száll minden felől. Így minél hamarabb ki tudunk teregetni, annál tovább szárad a szabad levegőn, mielőtt behozzuk. Így már jóval kevésbé vizes a ruha, mire behozzuk, kevesebb pára jut bentre, főleg ha napos és mellé szeles is volt az idő, sokat szárad kint.

Ha panelben laknék, és teraszon tudnék teregetni, ugyanígy csinálnám, minél korábban elindítanám reggel.

2023. jan. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, erkélyre gondoltam, nem teraszra :)
2023. jan. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Hétköznap fél7-kor már elindítom szívbaj nélkül. Mire centrifugál, tehát hangja lesz, addigra elmúlik hét óra. Az meg egy dolgos hétköznap nincs korán. Hétvégén nyolcnál hamarabb nem indítom el, de inkább fél9-9-kor. Amúgy meg a szobában nem szoktam hallani, hogy valaki is mos. Így más sem hallja a szobájában az én mosásom. Aludni meg ne aludjon a fürdőben.
2023. jan. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Attól függ, ha például egy tanyán laksz akkor szerintem senkit se fog zavarni...
2023. jún. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!