Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik üzletben jobb minőségűe...

Melyik üzletben jobb minőségűek a mosószerek ill.öblítők? Dm vagy Rossmann?

Figyelt kérdés
Tudom a Müllerben vannak jó német minőségűek de nincs a közelben?
2023. febr. 2. 17:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs semmi különbség a mosószerek között, a foltokat már egyik sem szedi ki. Viszont arra figyelni kell, hogy ezek a saját márkás szerek nem minden esetben olcsóbbak, mint a nagy márkák ha az literes egység árat nézzük.
2023. febr. 3. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 NTBS ***** válasza:
Rossmann.
2023. febr. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából nem is ragaszkodom a saját márkához. A többi márkára gondoltam,(Ariel, Persil, Lenor stb..) hogy azok is német gyártásuak.?
2023. febr. 3. 07:21
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Az EAN vonalkód eleje azonosítja a gyartó országot. A Magyar 599. A többi itt van egy lista.

[link]

2023. febr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mind a kettőben jó minőségű cuccok vannak.Ahol régen laktam ott a dm volt közelebb ezért akkor oda jártunk.Most a rossman van közelebb (2 km míg a dm 30km a legközelebbi!)ezért oda járunk.
2023. ápr. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!