Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A 20%-os ételecetet oda...

A 20%-os ételecetet oda öntöttem, ahova a mosóport kell önteni, és nem 0,5 litert. Nem lesz semmi hatása a műveletnek?

Figyelt kérdés

2023. febr. 12. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer kibírja a mosógép, de hosszú távon árt neki az ecet.
2023. febr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen műveletre gondolsz?
2023. febr. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"nem 0,5 litert"

Hanem mennyit? És miért baj, hogy nem 0,5 litert? Mosóporból se öntesz oda fél litert. Nincs is akkora az a tégely vagy mi...

2023. febr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kiakarom tisztítani
2023. febr. 12. 13:14
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Ha kosztól lerakódastól, akkor inkább trisót 90 fokon.

A vízkőre jó az ecet.

2023. febr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Én beindítanék egy negyed órás gyors programot az ecettel, majd egy újabb negyed órás gyors programot ecet nélkül. De nem javaslom, hogy ecetet használj sokszor a mosógéphez. Nem viltam jó kémiából, de az inox/fém keverődob nem hiszem, hogy jó barátságban van az ecetsavval. Vannak jó mosógéptisztítok ma már. (Az én sütőm felületét tönkrevágta az ecet. Attol kezdett el rozsdásodni. Az ecet nem minden felületre jó.)
2023. febr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21%
#6: csak óvatosan az ilyen kijelentéssel, órák kérdése és jön az ecet rendőrség :)
2023. febr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

Kémia 10. évfolyam:

"Az automata mosógépek vízkő elleni védelme érdekében időnként nem árt egy-egy ecetes mosást lefuttatni."

[link]

2023. febr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!