Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lehet még valahol venni...

Lehet még valahol venni pumpás mosogatószeres flakont? Mindenhonnan eltűnt.

Figyelt kérdés

2023. febr. 22. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Én szappanadagolót vettem és abba töltöm a mosogatószert. Boltban még nem láttam pumpás mosogatószert.
2023. febr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűbb folyékony szappant venni, ami pumpás adagolós, és annak a dobozát befogni a mosogató szerhez. Majd, ha kifogy, utántöltővel újra tölteni.
2023. febr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy kiürült folyékony szappanos flakonba töltöttem bele a mosogatót. Lehet kapni lakberendezési boltokban pumpás adagolós dobozt, bár szerintem azt is szappannak szánják, de nincs ráírva. Illetve pont ma vettem JAR mosogatót pumpás flakonban, de ebből hab jön egyből. Kíváncsileszek, ha kiürül és màsikat töltök bele, milyen lesz. Úgy gondolom, a fej csinálja a habot.
2023. febr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Ahogy 1-es írta és is egy másik adagolós terméket vettem - az is szappan féle, de nagyon jól kinéző pumpás flakonnal - és abban tartom a mosogatószert. Akkor kifizettem érte a több pénzt, eleve a flakon volt a fontos, hogy tartós, jó minőségű, átlátszó legyen, átöntöttem belőle a szappant másba és azóta az van a mosogatónál.

De vehetsz külön is hasonló adagolós flakont üresen. Ez például ilyen, csak kérdés mennyire tartós a gyakori használatnál.

[link]

2023. febr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#3 "Úgy gondolom, a fej csinálja a habot."

Igen. Amikor átmegy rajta a szappan (vagy más) akkor egy sűrű szövésű szűrőn megy át és közben nyomja a flakonból a levegőt is a pumpálásod. Mivel a levegő könnyebben átmegy a szitán, kis buborékokat csinál a szappanból és ez lesz a hab.

2023. febr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy Pepcos, színben a konyhába illő szappanadagolónk van, ebbe töltögetem a mosogatószert. Én nagyon régen nem láttam már gyári pumpást, de igazából nem zavar, mert nem szeretem, ha szem előtt van.
2023. febr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vízzel higítva egy ablakmosós pumpás flakonban van. Nagyon tetszik, hogy elég csak párat ráspriccelni az edényre mosogatáskor.

https://www.youtube.com/watch?v=HeicQgmJ4Gk&t=70s

2023. febr. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
DM-ben van Dual power, az pumpás. Sansin kb mindenhol van.
2023. febr. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!