Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Akik dolgoztak, vagy dolgoznak...

Akik dolgoztak, vagy dolgoznak bejárónőként, mennyire megterhelő?

Figyelt kérdés

Mennyire nehéz egy család mosását, vasalását, illetve takarítását elvégezni?

Nyilván otthon is csinálja az ember, de ha ma nincs kedvem felmosni, vagy már elfáradtam, akkor megcsinálom holnap, ezt munkában nem tehetem meg.


2023. márc. 4. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetem alatt dolgoztam így - mosás nem volt benne csak takarítás.

Nem volt rossz. Kifejezetten akkor mentem - ők kérték - amikor senki nem volt otthon. Sokkal gyorsabban végeztem, mint a saját lakásommal, mivel nem húztam el mindenfélével az időt.

Kell egy menetrend, mit mikor, milyen sorrendben végzel el. Meg kell beszélni a tulajjal, hogy mik a pontos elvárásaik, mit kell megcsinálni, mihez tilos nyúlni, milyen gyakran kell ezt vagy azt csinálni. Pl. nem mindegy hogy hetente kell kisikálnod a fürdőszobát vagy minden alkalommal amikor mész, hogy van-e szárító gépük és beleteheted-e az összes ruhát vagy vasalnod kell stb. stb.

Utálok takarítani, tehát a saját lakásomban soha nem dolgoztam ennyit, viszont ha munkaként fogja fel az ember amiért pénzt kap akkor nem rossz.

Otthon magadnak a szabadidődben végzed el, bejárónőként viszont ez az időd a fizetésedért pont erre van.

2023. márc. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
#1: nálad a pont!
2023. márc. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!