Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen lakni Agárdon/Gárdonyba...

Milyen lakni Agárdon/Gárdonyban családosan? Milyen a környezet, alapellátások? Ha ott vennénk házat a férjem Pestre járna dolgozni. Onnan járni Pestre minden nap nem megterhelő? Valaki van hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a nagymamám lakik Agárdon, nagyon jó hely és mindig ott nyaraltam, és ha tehetem mai napig is nagyon szívesen megyek oda. Van egy fajta varázsa én ha tehetném oda költöznék.
2009. júl. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a válaszod!

Azt meg tudod irni milyen az alapellátás? Gondolok itt orvos, gyerekorvos, fodrász, bolt, iskola, óvoda.....

2009. júl. 20. 11:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia itt van minden de tényleg és nem csak a szezonba, sőt az egyik kendvencem, van ott egy pékség isteni. :)
2009. júl. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sztem csodálatos hely. Egyik barátom Velencén lakik. Egyetemista, suliidőben 2óra vonatút Pestre meg vissza, a vonat Déli pályaudvaron áll meg, sztem nem olyan húzós, legalább munkába érés előtt pihenhet a férjed, vagy olvashat. Énis renegeteget utazok a suli miatt Pestre, de már megszoktam. Mostmár ott tartok, h bírnám ki, ha 20perc alatt beérnék a suliba,. vagy a melóba. Kell az a másfélóra, h felkeljek, átgondoljam mi lesz ma, vagy csak úgy bambuljak ki a fejemből. Velencét elég jól ismerem, van pár vendéglő, most építettek ki szállodát is, rendelő is van, na meg soksok szép hely. Sztem ezek Agárdon is megtalálhatóak, de mivel egy köpésre vannak egymástól, ezért nem nagy gond, ha átjársz a másik városba valamiért.
2009. aug. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Gárdonyban van a Chernel Gimi, Velencén pedig a Vörösmarty.
2009. aug. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
mi nem rég költöztünk ide ... :P és nagyon jó hely!! a suli is jó... :)
2010. jan. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!