Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hosszú ujjú ingből lehet...

Hosszú ujjú ingből lehet pántos/rövid ujjú blúzt varrni/varratni? (A többi lent.)

Figyelt kérdés
Rendeltem egy hosszú ujjú női inget, ami sajnos pont a mell résznél szűk picit. A vállának sem ártana, ha enyhén szélesebb volna, illetve a karjai is lehetnének bővebbek. A mintája viszont nagyon tetszik és nagyobbat már nem lehet vásárolni (amúgy a másik ugyanilyen méretű felső meg bő lett, szóval ez ilyen pech). Az érdekel, hogy lehetne-e ebből pántos/rövid ujjú ingblúzt varrni/varratni úgy, hogy az karját megrövidíti vagy levágja az ember, és az abból származó anyagot berakja hónalj alá toldásnak, hogy a mellrész szebb legyen összegombolva? Vagy az úgy nagyon hülyén nézne ki? Küldjem vissza inkább, nem érdemes ezzel vesződni? Varrásban jártas emberek, köszönöm szépen, ha válaszoltok.

2023. ápr. 5. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Küldd vissza. Lehet a varrást, ha valaki elvállalná, az többe kerülne. mint maga a blúz. Ráadásul lenne egy toldozott darabod.
2023. ápr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megoldani megoldható, de szerintem hülyén nézne ki.
2023. ápr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Noren1989 ***** válasza:
100%

Egyetértek #2essel.


Elképesztően nehéz ilyenkor kihozni valami szépet a történetből, szóval inkább én is elereszteném.

2023. ápr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
Ingből blúzt nem. Mert az ing férfi, a blúz női.
2023. júl. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!