Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogy alakítsak át egy inget...

Hogy alakítsak át egy inget spagetti pántos toppá?

Figyelt kérdés
vmi szabásminta vagy ilyesmi?
2009. jan. 31. 14:59
 1/3 anonim válasza:
28%
dobd ki a p...be aztán vegyél meg 1 olyan sz@rt magadnak;)
2009. jan. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem lesz egyszerű, de én már csináltam ilyet. Először elől összevarrod, előtte persze gombokat leszedet. Utána előveszel egy ilyen toppot, félbehajtod. Az ing egyik felére fekteted, körberajzolod. Utána félbehajtod az inget, és átrajzolod a másik felére. Mivel ez nem egy ép , egész anyag, hanem egy már kész cucc. Nem tudom hogy sikerült e értelmesen leírni. Utána már csak kiszabod, varrásszélt ráhagyod. Valószínűleg a két oldalát nem is nagyon kell varrni. Meg az alját sem, ha ez egy szűkebb fazonú ing. Elől ahol a varrás megmaradt én oda varrtam egy szélesebb csipkét.
2009. jan. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem sehogy, teknikailag lehetseges de valosagban takoltnak fog kinezni,es az ing anyaga se megfelelö, annak sztrecssnek kel lenni,felejsd el, vegyel egyet, mindenhol lehet mar olcson venni, ami nem otthon takoltnak nez ki!
2009. febr. 7. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!