Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosószeres flakonra azt...

Mosószeres flakonra azt hittem öblítő van benne, és ecetet öntöttem hozzá, mert az öblítőhöz azt szoktam. Mit csináljak most vele?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 16. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
hát, ezzel semlegesitetted a mososzer egy részét
2023. ápr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Bocs, de nem látsz vagy nem tudsz olvasni? A mosószer meg az öblítö teljesen más alakú, méretü, emellett rá is van írva, miben micsoda van.


Az ecetes öblítés meg az öblítö helyett van, annak kiküszöbölésére, mert az az, ami értelmetlen dolog, csak tönkreteszi a textíliákat meg erösen allergén

2023. ápr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Használd el felmosáshoz, arra talán jó lesz!
2023. ápr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
Ecet jó mosáshoz.
2023. ápr. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

"Ecet jó mosáshoz."


Kémiából elégtelen.


/Ecet savas, a mosószer lúgos, semlegesítik egymást, a tiszta ecetnek pedig zéró zsíroldó és kolloid képző hatása van/

2023. ápr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

OFF: Ecet öblítő helyett használható.


ON: Öblítő nyálkás réteget képez a gép részein, és attól dugul el. Én ezt vettem észre. Ki kell mosni ecettel vagy valamivel ami képes leszedni ezt a makacsságot.

2023. jún. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#6: es amúgy a ruhákon is ugyanez a nyálkás reteg van tőle, csak nagyon vékonyan.
2023. jún. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!