Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hol lehet ilyen ruhaszárító...

Hol lehet ilyen ruhaszárító állványt venni?

Figyelt kérdés

A ruháink nagy részét vállfán szárítom, így olyan ruhaszárító állványra lenne szükségem, ami kb. 10-15 vállfát, és pár hagyományos terigetős részt tartalmazna a nadrágoknak, törölközőknek stb. Mindezt úgy, hogy ne legyen széles, ugyanis a lakásban nincs sok helyem, inkább legyen magas.


Jelenleg van egy állványom a vállfáknak, meg egy hagyományos ruhaszárítóm, aminek az egyik felét használom, szeretném kisebb helyen megoldani a teregetést.



2023. ápr. 18. 07:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha fontos a helytakarékosság akkor esetleg nézz szét a mennyezetre szerelhetők között.


[link]

2023. ápr. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Panellakásban lakunk, a fürdő nagyon pici, és egyébként se szeretném fúrni a falat.
2023. ápr. 18. 08:40
 3/10 nemaRendőrség ***** válasza:

Ez pont azért jó.

A kád felé fúrod, ott úgyis csak napi pár perc*ember vagytok, egyébként nem zavar senkit.

Amit küldött #1 a régi ilyen nagyon okosan továbbfejlesztett változata

2023. ápr. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Vegyél egy ruhaállványt. Ilyesmire gondolok: [link]

Van ebből dupla is.

Meg egy pelenka szárítót az apróságoknak. Vagy ha annyira kevés cuccnak kell, akkor egy radiátorra akasztható szárítót.

2023. ápr. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem te ilyet keresel


[link]

2023. ápr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 Ez nagyon jónak néz ki.
2023. ápr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is pöpec. Csak úgy sejtem szimmetrikusan kellhet megpakolni, hogy ne boruljon.
2023. ápr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A vállfán száríttással csak óvatosan, nagyon csúnyán megnyúlhatnak a pamut ruhák rajta.
2023. ápr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Ingeket, blúzokat jó vállfán szárítani. Akinek sok ilyen van annak ez a ruhaszárító való. Én is nagyon sok ruhát szárítok vállfán, de nem pólókat - bár sok pólónak is jó, csak kevés a hely hogy ezek is vállfára menjenek.
2023. ápr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#3 zuhanykabinunk van, tényleg nem fér már sehová ott szárító


#4 igen, jelenleg így teregetek, csak a két állvány sok helyet foglal, szerettem volna összevonni őket


#5 ez jár eddig a legközelebb az igényhez, vajon lehet olyan változat, ahol alul a hagyományos rész van, felette csak vállfás?


#8 igen, főleg a nyak résszel kell óvatosan bánni. De azért szeretem így szárítani, mert nem kell vasalnom, és könnyen a helyére tudom pakolni, ha már megszáradtak. :)


Köszönöm a válaszokat!

2023. ápr. 19. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!