Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Padlószőnyegből hogy szedhető...

Padlószőnyegből hogy szedhető ki a vérfolt?

Figyelt kérdés

Szóval, ne nézzetek bolondnak..

A sztori, hogy megmagyarázzam. Vendégek vannak, és épp női bajom van. A vécén nem akartam betétet cserélni, olyan kínos, ha hallják 😬 hát ez még kínosabb, hogy a szobámban gyorsan kicseréltem. Igen ám, de nemrég vettem észre, hogy kicsit olyan lett a padlószőnyeg 😬🥺

Próbáltam szappanos vízzel. Halványodott kicsit. De a szőnyegen nem csak a folt látszik, hanem a dörzsölés miatti nyomok is. Remélem, ha megszárad, nem lesz ilyen


Szóval valami trükk, házi praktika, amivel ki lehetne szedni úgy, hogy a padlószőnyegnek ne legyen baja? 🥺

Véleményektöl kiméljetek meg.



2023. júl. 1. 21:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ciki.. Miért lenne ciki...? Kislány vagy még?

Amúgy Vanish, vagy marhaepe szappan csodákra képes.

2023. júl. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

Milyen hőmérsékletű vízzel mostad? A vér hideg vízzel jön ki, a meleggel csak beleégeted.


Eleinte nekem is ciki volt hogy mindenki hallja ahogy cserélem, de ez természetes dolog így idővel beletörődtem.

Remélem sikerül kimosni! :)

2023. júl. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Vörösborfolt és kész.
2023. júl. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hidegvízzel próbáltam, igen.

Hát most megtanultam a leckét 🥺🥺🥺

2023. júl. 1. 21:57
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Miért kínos? Nyilván a vendégnek is van menstruációja, max halkan kinyitod.Amúgy elképzelem hogy még iskolás vagy, a suli wcjében hogy bontod ki a betétet hogy senki ne hallja? Ha meghallják milesz akkor? Ha Ez a legnagyobb problémád jó neked.
2023. júl. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Olvastam ilyeneket, hogy ecet,.meg szódabikarbóna, mosószappan,stb.

De félek, hogy kifakitja a szőnyeget.

Tippeket kértem, nem véleményeket, ítéleteket. Köszi.

2023. júl. 1. 22:06
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
Nem fakítja ki :) Szódabikarbóna/ ecet kombó meg meleg víz okés.Bocsi nem ítélkezni akartam.Csak hogy legközelebb elkerüld az efféle butaságokat, megakartam említeni hogy nem gáz a menstruáció.
2023. júl. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Megtanultam egy életre.

Félek, hogy nem jön ki teljesen, és annyira feltűnő egy világosszürke szőnyegen 🥺🥺🥺

2023. júl. 1. 22:22
 9/14 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a 7es kommentemben leirt kombinációt használni 🙏 Folteltávolitó
2023. júl. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Szódabikarbóna/ ecet kombó"

Na az a semmire való.

Azon kívül, hogy pezseg a kettő pont semlegesíti egymást.

2023. júl. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!