Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mitől lesz rózsaszín a ruha???

Mitől lesz rózsaszín a ruha???

Figyelt kérdés

Nyugtassatok meg kérlek, hogy nem csak én vagyok ennyire béna és van valami magyarázat a jelenségre és megoldás is.

Minden egyes mosás után van legalább egy világosabb színű ruha, amin rózsaszín, soha többé ki nem szedhető folt jelenik meg.

Az én tippem: A folyékony mosószer (azt használok), tömény formában rákerül a mosás elején.

De! Miért fog a mosószer? Utána rögtön vízzel kell keverednie, miért marad ott és csak azon, amikor a többi ruha is ugyanott van? A mosószer kék színű, hogy lesz rózsaszín?

Légyszi, ha valaki tudja a megfejtést és megoldása is van a probléma elkerülésére, írja meg, mielőtt az összes ruhámat tönkreteszem!



2023. júl. 6. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
A piros tangabugyidat ne mossad a csajod fehér blúzával és nem lesz gond!
2023. júl. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
74%
1 es takarodj már el. Ilyen szr humorerzekkel en inkabb meg sem szolalnek.
2023. júl. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1! Kedves Humor Herold! Nincs csajom, mivel hetero nő vagyok. Piros tangám sincs, sőt egyetlen piros ruhadarabom se, mert utálom azt a színt.

De akkor gyengébbek kedvéért tisztázzuk:

- Nem fog egyik ruhám se.

- KÜLÖN mosok csak fehéreket VAGY csak világosakat VAGY csak sötéteket. Az előbbi 2 csoporttal történik ez, lehet a sötétekkel is, de azon nem látszik.

- Minden mosásnál használok színfogó kendőt is, biztos, ami biztos.

2023. júl. 6. 18:23
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Huh, hát ez érdekes. Szerintem próbáld meg első körben lecserélni a mosószert. Mióta tart ez a jelenség? Csak te használod a gépet?
2023. júl. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem vettem észre, hogy mosószer függő lenne. Még tudatosan nem figyeltem meg, de szinte mindig van. Általában Arielt használok (most is), ritkábban Persilt vagy Tomit, de nem tűnt fel, hogy olyankor nem lenne.

Igen, leginkább csak én használom, de mit tudna tenni más, hogy ez lesz?

2023. júl. 6. 18:59
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Én pl csak fehér színű mosószert és öblítőt használok.
2023. júl. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kimért mosószeradagot előbb oldjad fel egy edény vízben, aztán, ha elindult a program, öntsd bele a mosószer adagolóba, így már higítva kerül a dobba, nem fogja össze a ruhákat.
2023. júl. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7! Úgy szoktam, annak ellenére, hogy eleve folyékony mosószert használok. A másik probléma, hogy a mosószer kék, a ruha pedig rózsaszín lesz. Hogy?🤷🏼‍♀️
2023. júl. 9. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!