Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ki lehet valahogy mosni egy...

Ki lehet valahogy mosni egy beszáradt vérfoltot a párnahuzatból?

Figyelt kérdés
Próbáltam már mosógépben 40 fokon, de az nem igazán segített.
2023. júl. 15. 22:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
29%

#10 Felesleges az ilyen buta személyeskedés mindkét részről.

Egy kérdés volt feltéve amihez nem kell kioktatni a kérdezőt, ahogy ugyanígy nem kell bunkózni visszafelé sem.

Nem mindig csak egy párnahuzatról avn szó, van amikor egy dupla garnitúra jó minőségű ágynemű megy így a selejtbe. Egy jóféle pamut ágynemű 15-25 ezer Ft is lehet és duplán megvéve, ahogy én is szoktam a páromnak meg nekem, az már tetemes összeg. Nyilván nem fogom egy 1000Ft-os sima párnahuzattal helyettesíteni a garnitúra párnahuzatát ha megoldható hogy kitisztítom.

2023. júl. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek, ha bunkó voltam, köszönöm szépen a hasznos válaszokat, azokat fel is pontoztam, a többieknek pedig mielőbbi jobbulást kívánok!
2023. júl. 16. 14:05
 13/21 anonim ***** válasza:
29%
#13 Ez felesleges volt. Az a primitív aki nem bírja abbahagyni a mocskolódást még azután sem, hogy a másik elnézést kért.
2023. júl. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
39%
#14: az első mondatával elnézést kért, a másodikkal pedig újra beszól mindenkinek, aki nem írta le neki, hogy mossa még újra feleslegesen a párnahuzatot. Nekem ez primitívség!
2023. júl. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
#15 Fájdalmas lealjasodnom erre a szintre, de kénytelen vagyok megtenni, mert ez túllépte az ingerküszöbömet: a hozzászólásom egyetlen mondatból állt, nem kettőből. És te nevezel primitívnek másokat...Gratulálok, sok sikert!
2023. júl. 16. 15:42
 16/21 anonim ***** válasza:
39%
#16: kíváncsi voltam, hogy tudsz-e ennél többet belekötni vagy sem! Köszi, ez minden elmondott rólad!
2023. júl. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

#16 Kérlek ne reagálj rá többet! Látod, hogy csak azért folytatja.

Ez jó alkalom megtanulni, hogy a hasonlókon át kell nézni mert csak lerántanak a maguk igen alacsony szintjére.

2023. júl. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
39%
#18: érdekes, hogy a kérdezőt véded. Feltett egy kérdést, aki valaha is találkozott vér folttal, leírta, hogy butaságot csinált, hogyan kellett volna. Egy inteligens, okos ember ebből levonja a tanúságot, és megköszöni a segítséget. Ő mit csinált: megköszönte a számára hasznos segítséget, amivel a világon semmire sem megy, a többiekkel pedig közölte, hogy nem álltak sorba az ész osztásnál.
2023. júl. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
A magyar helyesírás szabályai c. könyv pedig szépen ég a tábortűzön, nemde, Pistike? Találj magadnak más elfoglaltságot a nyári szünetre.
2023. júl. 16. 19:53
 20/21 anonim ***** válasza:

"veszel Vanish szappant, az is 1000 ft vagy mas tisztitószert"

Nem kell őrült összegeket elkölteni! Egy 300 forintos marhaepe szappant kell venni a DM-ben, és sokáig jó lesz. Mosás előtt be kell langyos (kézmeleg) vízzel vizezni a foltot és mind a két oldalán a marhaepe szappannal alaposan bedörzsölni. Hagyni kell 10-15 percet állni (hogy az enzimek elvégezzék a dolgukat), és utána betenni a mosógépbe a többi ruha közé, és elindítani a mosást.

[link]

2023. júl. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!