Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van olyan rajtam kívül, aki...

Van olyan rajtam kívül, aki utál söpörni, ezért inkább porszívóz?

Figyelt kérdés
Ki nem állhatok söpörni, főleg amikor csak lökdösi a koszt, és gubancos szöszök lesznek rajta. Sokat nem is ér. Hiába söprök egy nap kétszer, mintha vonzaná a lakás a port, vagy nem tudom. :"D A porszívó szerintem sokkal alaposabb, és nem is lassabb, csak az alattam lakó alkesz nőszemély szólt be múltkor, hogy "Minek a járólapot porszívózniii?" u_u
2010. okt. 14. 10:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
pl én. csak porszívózok mindent. max mikor sáros idő van és behordják a többiek, akkor szoktam a nagyját összehúzni a sarokba, ha éppen nincs időm. de később mindig felporszívózom.
2010. okt. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ah, köszi, már nem vagyok egyedül. :D
2010. okt. 14. 10:36
 3/16 anonim ***** válasza:

Tökéletesen egyetértek, a partvis a fele koszt otthagyja, szaszét potyognak róla a szöszök. Gyűlölöm, amikor partvisos söprés után a felmosóval taszigálom az szétpotyogott koszt. Vizesen meg már alig lehet felszedni.

26/N

2010. okt. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom, én sem szeretem a seprűt! Még hogy minek a járólapot porszívózni?!? Mert egyszerűbb, és gyorsabb mint a söprés. 26/N
2010. okt. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindkettőtöknek! Még utóbb kiderül, hogy nem is vagyok olyan szőrszálhasogató... :D
2010. okt. 14. 10:47
 6/16 A kérdező kommentje:
Most már mindhármótoknak köszönöm. :D
2010. okt. 14. 10:47
 7/16 anonim ***** válasza:
első vagyok. ez nem szőrszálhasogatás, egyszerűen a partvis otthagy minden szemetet. felkavarja a port és nem is takarítja össze rendesen. én naponta 2x is porszívózok is így azért van tisztaság érzésem.
2010. okt. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hajrá porszívósok!

A járólap között a fugában söpréskor mindig bennmarad a kosz.

Utálom.

A párom söprűpárti, ezért mindig vitázunk.


26/N

2010. okt. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Söprögetni csak a teraszon szoktam és a felhajtón. Meg néha a garázsban, ha nagyobb sárdarabok potyognak le az autóról. Különben csak porszívózok én is. :D Alaposabb is.
2010. okt. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

A partvissal csak felkavarod a port,a kosznak csak kb sztem 50%-át takarítja el.A porszívó viszont fogyaszt áramot,de a kényelmesebb és praktikusabb munkát meg kell fizetni :) Tehát nálunk is marad a porszívó :D

18/F

2010. okt. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!