Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Öblítő helyett használhatok...

Öblítő helyett használhatok ajax-ot?

Figyelt kérdés

Sziasztok, elfogyott itthon az öblítő (ezt most vettem észre mikor körül néztem ha hiszitek ha nem )és holnap mosnék , viszont nem vettem észre,hogy nincs és nem vettem ,csak ajax van itthon az a piros K*rva jó szaga van annak is nagyon imádom , szóval akkor lehet.

Ui.. ha valaki nem tudná mi az a Ajax azt súroláshoz szokták használni.


24 F



2023. aug. 12. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ui: nem, nem használható az Ajax öblítésre, ha valaki nem tudná.
2023. aug. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jársz, ha nem teszed bele. Talán, ha van eceted, abból egy kevés .
2023. aug. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jobb ha tudod, az Ajax egy márkanèv, ès nem csak súrolószer lehet.

Hát az öblítővel súrolni szoktál ha nincs más? Valahogy nem passzol a kettő.

Kevès ecetet rakj helyette, az jó.

2023. aug. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem értem,de nekem nincs itthon ecetem, nem használom.
2023. aug. 12. 21:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit nem èrtesz?, Azt hogy az ezernyi tisztító, súroló, mosó ès öblítőszerek nem ugyanazok más dobozba?

Akkor ne rakj semmit. Vagy mèsz holnap boltba.

2023. aug. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

#4 az öblítő nem kötelező.

Semmi bajod nem lesz ha öblítő nélkül mosol.

Amit kérdeztél, az Ajax olyan, mintha hajmosásnál hajöblítő helyett egy másik sampont akarnál használni. Megteheted? Igen. Van értelme? Nem. Akkor pont nem öblíted ki a ruhából a mosószert, hiszen egy máűsik mosószert teszel az öblítésbe.

Egyszerűen ha nincs öblítőd akkor ne tegyél bele helyette semmit. Ha nem nylon harisnya akkor nem lesz gond, mert az öblítő az csak segít kiszedni a mosószert a mosáskor, illatos és csökkenti a statikus feltöltődését a műszálas ruháknak. Vagyis ha kicsit tapad majd hozzád statikusan a műszálas cuccod, akkor az öblítő hiány miatt lesz, de ennél több gondot nem okoz ha kihagyod.

2023. aug. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
1x használtam. Semmi baja nem lett a ruhanak de illata de volt. Tökre felesleges bele rakni az ajaxot.
2023. aug. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!