Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen gyakran cseréled a...

Milyen gyakran cseréled a műanyag ételtartó edényeket?

Figyelt kérdés
Mármint milyen gyakran dobod ki őket és veszel helyettük újakat. Mennyi az ilyen edények "elévülési ideje"?
2023. aug. 28. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Ránézésre. Minőségtol függ. Van amelyik egy év múlva tiszta homály és karc, van olyan jó minőségű, ami 5 éves és még mindig úgy néz ki, mint újkoraban.
2023. aug. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megkérdezhetem,melyik márka az,amelyik bírja több évig? Nekem általában, fél -egy év után már nagyon gázak. Igaz,nincs sok,mindig ugyanaz az 5-10 db van vetésforgóban.
2023. aug. 28. 14:31
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem márkás. Sparban, Auchanban és kínaiban szoktam ezeket venni ad-hoc, amelyik megtetszik. 🙂
2023. aug. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Ja meg annyi, hogy ezekben nem melegíteni szoktam, inkább csak tároljuk benne az élelmiszert.


A munkába szoktam néha vinni, de azt szigorúan uvegtalban, műanyag tetővel. Az nem karcolodik, nem színeződik, nem homályosodik be évek múlva sem.

2023. aug. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Valószínűleg akkor nálam az is a baj,hogy ezekben szoktam mikrozni. Persze figyelem,hogy mikrozható legyen,és bpa mentes,de úgy látszik,a mikrózás is csökkenti az élettartamát. Az üveg nem rossz ötlet!
2023. aug. 28. 14:41
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Dm - ben vettem különböző méretű üveg edényeket, azokban tényleg jó melegíteni. Csak picit súlyosabb mint a műanyag, de ez nem zavar engem. 🙂
2023. aug. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha tönkremegy, akkor dobom ki. Van olyan mai több, mint 20 éves, már 2 költözést kibírt és van amit nemrég vettem, de már lassan mehet is a kukába.

Nem kell bedőlni a neves márkáknak, azok sem jobbak. Az elmúlt 30 év tapasztalata alapján teljesen véletlenszerű, hogy melyik bírja jobban és melyik nem.

2023. aug. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Ahogy rámjön a szelektálási hullám:)
2023. aug. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 mindentudó99 ***** válasza:
25 évente
2023. aug. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

8 éve költöztem el otthonról, még nem selejteztem le dobozt.

Nekem curver volt az első széria, ami azóta is bírja, de fontos, hogy én sem mikrózom szinte sosem. Az azért meglátszik rajtuk.

2023. aug. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!