Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy lehet megoldani a mosást...

Hogy lehet megoldani a mosást ingadozó, alacsony víznyomás mellett?

Figyelt kérdés

Agglomerációs település, rövid idő alatt megduplázódott a lakosság, persze fejlesztés nem történt. Úgyhogy majdnem mindig alacsony a víznyomás. + a csőtörés is gyakori, olyankor egyaltalán nincs víz. (Ezeket azért írom mert nem a mi telkünkön van a gond, nem tudjuk az alap problémát megoldani)


A mosógép így folyton leáll, nem tudom reggel beidőzíteni hogy kimosson mire hazaérek, mert akkor arra érek haza hogy leállt a gép valamikor mosás közben.


Szárítós program kb 6 óra, akkor már késő elindítani amikor hazaérek munkából.


Mi a megoldás ilyenkor? Hogy lehet használni a mosógépet alacsony nyomás mellett?


2023. aug. 30. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Panasszal. kotelesseguk a megfelelo viznyomast biztositani
2023. aug. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1

Évek óta panaszol szerintem az összes hasonló település, de semmi nem történik. 🤷‍♀️

2023. aug. 30. 17:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Léteznek nyomásfokozók, csak úgy hirtelen kigógliztam egyet, biztos vannak olcsóbbak is. Tapasztalatom szerencsére nincs velük, hátha valakinek van.


[link]

2023. aug. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
32%

veszel egy ilyet ezt vederrel is feltöltheted...:)


[link]

2023. aug. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!