Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A frissen mosott ágyneműnek...

A frissen mosott ágyneműnek és törölközőknek mitől lehetnek büdösek ás lábszagúak?

Figyelt kérdés

Undorító szaguk van, és 2x mostam egymás után őket. Természetesen nem mostam őket össze büdös zoknikkal.

Mitől lehetnek ilyen szagúak? Ez mostanság kezdődött.


24/L


2023. szept. 30. 01:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2023. szept. 30. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Ki kell mosni a mosógèpet. Indíts el egy mosàst üresen vagy mosógéptisztítò Clorox-szal.


A ruhákat meg teregesd ki kintre, ha nem esik az esô. A szél kiviszi a rossz szagot.

2023. szept. 30. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 2-es válaszoló írta. indítsd el 60 fokon üresen a gépet és meglátod mennyire fog habzani a víz benne. Le van rakódva a tisztítószer benne.
2023. szept. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Egyébként ha büdös zoknikkal mosnád öket, akkor sem lenne szabad a mosás UTÁN szagának lennie, a mosás ugyanis éppen arra jó, hogy mindenféle szennyezödést kimosson és az ÖSSZES ruha tiszta, friss illatú legyen.
2023. szept. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tömted nagyon tele a gépet? Attól is lehet büdös, vagy ha nem teregetted ki azonnal. De ha nagyon szorosan teregetted őket, attól is bebüdösödhet.
2023. szept. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vagy ha nem szárad elég gyorsan, túl párás a levegő, attól is bebüdösödhet.

Próbáld meg kitisztítani a gépet, ahogy írták, majd fél adagonként kimosni és nagyon lazán teregetni, ha lehet erkélyre.

2023. szept. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Ha elöltöltős mosógéped van, akkor az ajtó körüli gumit rendesen töröld ki, ott megtelepedik a nyálkás cucc, ami mosáskor a mosószer és az öblítő keverékéből összegyűlik bizonyos időközönként. Nekem ez volt a megoldás.

Összegyűrtem kéztörlőt és körbe töröltem vele belülről a gumit. Elég szűkös, de ki lehet pucolni.

2023. szept. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Takarítsd ki a mosógép szöszgyűjtőjét is. Vagy nem tudom hogy hívják pontosan. Nekem a gép külső részén van lent, egy kis ajtó mögött. Azt kitakarítottam, átmostam ecetes mosással a gépet, és jó lett.
2023. okt. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!