Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fekete-fehér ruhát milyen...

Fekete-fehér ruhát milyen színűekkel mostok együtt?

Figyelt kérdés
2023. szept. 30. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Feketét sötéttel, fehéret világossal ( tehát sárga, meg világos, halvány zöld, világos kék, ami nem engedi a színét). Van néha olyan, hogy összegyűlik annyi fehér, hogy azt külön mossam, de igazából egyikünk sem hord tiszta fehér holmit.
2023. szept. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok! Basszus, bocsi, benéztem!!! Szóval ami ennyire elüt, azt óvatosan, kézzel mosom, mert még így is foghat sajnos. Nekem anno piros- fehér csíkos Adidas pólóm volt, természetesen az egész rózsaszín lett.
2023. szept. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van póló amiben egyetlen fekete csík van, meg a szélein. Ezt a fehérekkel. De ha olyan fele-fele arányban van a két szín, akkor inkább a sötétekkel. Úgy vagyok vele, inkább egyet fogjon össze sok, mint sokat egy.
2023. okt. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hosszú ujjú felső, az ujjai feketék, a többi fehér elől színes mintával (drága gyermekemé 😒)

A feketékhez nem merem betenni, a színfogó kendők mindig sötétszürkék lesznek :/

2023. okt. 1. 01:13
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűbb, ha kézzel mosod.
2023. okt. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sötétkék, sötétzöld, bármi, ami sötét.
2023. okt. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fehéret nem mosok mással (6 voltam)
2023. okt. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát én az ilyeneket mindig a fehérekkel mosom együtt. Vagyis inkább olyanokkal, amik szintén tartalmaznak fehéret, mert tiszta fehér ruhadarabunk nem sok van. A legtöbb többé-kevésbé mintás, így színesekhez való mosószert használok az ilyen ruhaadagokhoz, hogy a mintákat ne fakítsam ki.

Ha logikusan belegondolsz, önmagát nem szabadna megfognia a ruhának, tehát az ilyeneknél nyilván olyan textilből van a sötét rész, ami nem engedi a színét. Nagyon ócska, selejtes ruháknál lehetnek legfeljebb kivételek.

Ezért mindig a ruha legvilágosabb anyagához alkalmazkodunk, és az ilyen cuccokat a világosakhoz érdemes betenni. A sötét mosásban biztos, hogy lesz olyan másik ruha, ami fog, és szürkét csinál a fehérből.

Ha aggódsz, hogy mégis ereszt a fekete, teszteld egy kézi mosással.

2023. okt. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó! A H&M-ben vettem a lányomnak fekete alapon fehér mintás ruhát, mert épp úgy gondoltam, mint te. Aztán 1 mosás után szép szürke lett a minta, és a lányom nem vette fel többé. Első, második és ötödik voltam.
2023. okt. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!